Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekelhelyezési per van...

Gyermekelhelyezési per van folyamatban, hogy a párom gyerekét mi neveljük, nekünk van már egy és most terhes vagyok, hogyan titkoljam el, hogy a párom exe véletlenül se tudja meg, mert akkor azt gondolja majd, hogy a CSOK miatt akarjuk?

Figyelt kérdés
Sok ismerős, közeli faluk, a 3. hónapban járok és jön a jó idő látszódni fog.

2016. máj. 21. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne menj utcára..
2016. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért számít, hogy mit gondol? Ha rosszindulatú, akkor majd gondol valami mást, amivel le tud járatni.
2016. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert tett rá már megjegyzést, ami lehet, hogy csak egy elejtett megjegyzés volt, mindegy, nem akarom azt, hogy utána ilyen állításokat mondjon. Nem kéne, hogy megtudják még 1-2 hónapig.
2016. máj. 21. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy, hogy most kapjátok ezeket a megjegyzéseket, vagy három hónap múlva.

Talán jobb is, ha előbb lecseng.

A bíróságot meg nyilván nem fogja befolyásolni ez a tényező, úgy dönt, ahogy jónak látja.

Ha a nő a bíróságon ezzel érvelne, azzal is csak saját magát járatja le...

2016. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi de nem te vagy az a kérdező aki kiirt egy korábbi kérdést (nem találtam meg sajnos) hogy van egy közös gyerekük illetve nevelik a párja előző házasságából a gyereket, közben kiderült hogy ikreket vár és igy már nem kell a párja gyereke mert már megvan a három gyerek a csokhoz? Úgyan az itt a szitu, a csok is belekeverve...akkor most mégis kell a másik gyerek?
2016. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös kérdező:

De, szerintem az. Valószínűnek tartom, hogy mégsem ikrek lesznek(ikres terhességeknél gyakori, hogy az egyik felszívódik) és így már 'szüksége van' a párja gyerekére is. Hányinger.

De amúgy már korábban is írtam hogy ez a nő az életben nem fogja megkapni a csokot. Tipikusan az a fajta, aki azt hiszi hogy három gyerek után a kezébe nyomnak tíz millát.

2016. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jesszus, ti most miről beszéltek? Visszalapozok, de én nem szoktam itt kérdést feltenni. Nekünk nem kell Csok, nem is lennénk jogosultak és saját házunk is van, és miféle felfogás ez? Pont ezért szeretném eltitkolni a terhességem, mert ilyen gondolkodásúak az emberek, és ezek után még inkább. Szóval arra várok ötletet, hogy hogyan lehet. Vegyek fel bő ruhát? Idáig oké, de valahogy akkor is látszik az emberen.
2016. máj. 22. 18:23
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
de irigyellek a problémáid miatt. te el akarod titkolni a terhességed, én meg már két éve próbálok teherbe esni. fos egy világ ez...
2016. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van saját házatok akkor miből gondolod hogy azt hinné hogy a csok miatt akarjátok? Mellesleg a bő ruhán kívül úgysem tudsz mit csinálni, nem mész a közelébe azt kész. Vagy milyen praktikákra gondoltál?
2016. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az egyik válaszolónak, aki írta, hogy nem tud teherbe esni, nagyon sajnálom, de mi köze annak hozzá, hogy én még szeretném titokban tartani egy ideig.

A másik válaszolónak, azért mert már tett rá megjegyzést, hogy biztos azért, de itt más okok állnak a háttérben. Nem tudom miért várok itt választ, csak reméltem, hátha valami ötlet, mindegy.

2016. máj. 23. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!