Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki pár hónapos...

Van itt olyan aki pár hónapos kapcsolat után terhes lett és azóta is jól megvannak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Aki hama terhes lett olyan sok van, akik jól megvannak, azok kevesen.
2016. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ismerősről tudok, de nem túl hosszú a kapcsolat egyelőre. 3 hónapja voltak együtt mikor becsúszott a baba. (23 és 31 évesek voltak akkor) A baba most 4 hónapos és egyelőre jól megvannak.
2016. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
38%
Mi Decemberben ismerkedtünk meg, szerelem volt első látásra, olyan erős kötődés és vonzódás, hogy amikor előszőr lefeküdtünk egymással, nem védekeztünk, hogy baba legyen...lett is, most vagyunk az 5. hónapban, két hete volt az esküvőnk, imádjuk egymást:)))
2016. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ohh,na ebből mi lesz...:-)
2016. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Fél éve 'ismertük meg' egymàst a munkahelyünkön, a 2. privát talàlkozáskor (első együttlét) fogant meg a babánk... 3,5 év telt el azóta, nemrég született meg a 2., màr tervezett babánk. Teljesen jól megvagyunk!
2016. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sógoromék.

A megismerkedésük 1. évfordulóján született az első fiuk.

Ennek 6 éve, most várják a harmadikat, jól megvannak.

Mondjuk ők nem huszonévesen találkoztak, kifejezetten olyan társat kerestek, aki szintén hamar vágyott gyerekre.

2016. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
#3 Bravó. A felelősségteljes gyerekvállalás mintapéldái vagytok. :)
2016. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
18 múltam egy héttel, a szülinapomat akkor ünnepeltük a sráccal akivel kezdett alakulni valami már pár hete-hónapja, de még nem jártunk, csak alakult. Kicsit sokat ittam, vagyis nem sokat, csak nem bírtam a piát, lefeküdtem vele, akkor veszítettem el a szüzességemet, védekeztünk, de egy picit kiszakadhatott a gumi, legalábbis utólag arra gondoltunk, nem vettem észre semmit, hiszen nem volt tapasztalom. Terhes lettem! Ez 12 éve volt, azóta is Boldog házasok vagyunk!
2016. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A párom tesójáék kb 3 hónapja voltak együtt amikor becsúszott a gyerkőc.Azóta eltelt 11 év,és együtt vannak.
2016. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is tesomek 2honapja voltak egyutt mikor becsuszott tabletta mellett.. a nagyfiu most megy altalanosba a kicsi kozepso csoportba, nagyon jol megvannak :)
2016. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!