Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gaz az, ha valaki csak a...

Gaz az, ha valaki csak a gyerek szuletese utan kezd el magukrol fotokat feltolteni 1-2 heti rendszeresseggel, elotte meg semmit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mi se sokat töltöttünk fel gyerek előtt, evi 2-3 kép, max nyaraláskor többet. De a babáról szoktam feltölteni :)
2016. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Előtte mi a szart kéne? A pocak növekedését vagy az UH fotókat?


De mi az hogy "gáz"? Tinianyuka vagy?

2016. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az gáz, ha valaki a neten éli az életét és függ a visszajelzésektől. Azt az időt a családjával kellene tölteni, amit arra fordít, h nézegesse, mennyi lájkot kapott a fotója...
2016. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
,,Mi a szart?":D Ismerosok, baratok az utazasaikrol, mindennapi eletukrol szoktak feltenni, vagy erdekes cikkeket, zeneket osztanak meg. Nalam semmi nincs fent, csak most a gyerekrol.
2016. máj. 24. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Én webfelelős voltam régen a munkahelyemen, vagyis én vittem a social media tevékenységeket. Régen sok közérdekű és szakmai dolgot posztoltam, a saját falamra is emiatt. Most a gyerekről semmit nem osztok meg. Ez fordított eset, mint a tiéd, és ez sem gáz.:)


Szerintem nyugodtan tedd, amit tenni akarsz. Az ember változik, a véleménye is változik a dolgokról. Régen nem tettél ki máltai fotókat, most meg teszel ki a gyerekről, big deal.:)

2016. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért lenne gáz? Őszintén, szerinted számontartja valaki? :)
2016. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én magam egyetlen egy képet nem rakok ki facebookra se rolam ,se gyerekeimröl .viszont zárt csoportba barátok tetek föl képet.rolam és gyerekekröl .
2016. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!