Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék gyereket, de nem...

Szeretnék gyereket, de nem találom a megfelelő partnert. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lassan kifutok az időből. Nem találom azt a férfit, akivel közösen lehetne gyereket vállalni. Azon is gondolkodtam, hogy ha nem is vagyok belé szerelmes, attól még gyerekünk lehet. Ez nagyon rossz ötlet?
2016. máj. 24. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2016. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor már inkább donor sperma.
2016. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát házasodj.A gyermekmeg majd érkezik.Ne azt nézd, hogy szép legyen a férjed, hanem azt hogy jó legyen.
2016. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Örökbefogadás is egy lehetőség egyedülállóként. Én ilyen helyzetben ezt választanám.
2016. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

En is igy voltam, majd 34 evesen par honapos ismertseg uran terhes lettem, nem szedtem a gyogyszert, mert gyereket akartam.

Mar 9 honapos a pici, o az eletem ertelme! Az apja soha nem akarta, el is hagyott szules utan, de a gyereket szereti es gondoskodik rola valamennyit.

En szerelmes voltam, es remektem, hogy egyutt maradunk. Sajnos nem.

2016. máj. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen elég rossz ötlet szerelem nélkül vagy futó kapcsolatban gyereket vállalni, ugyanis így nagyobb az esély hogy különmentek, a gyerek még a legjobb kapcsolatokat is könnyen tönkreteheti (fáradtság, éjszakázás, stressz, nincs közös idő egymásra stb.), hát még olyan kapcsolatban ahol alapból sem volt meg a megfelelő kötődés.

Két dolgot tehetsz: vagy vársz még az "igazi"-ra pár évet, vagy mégis belevágsz a gyerekprojektbe egy pasi oldalán. Sajnos én is ismerek olyan nőt, aki már nagyon akart gyereket (32 évesen), és bármilyen pasija volt sosem védekeztek és kétszer teherbe is esett (egyik házasság is volt de távkapcsolat révén már rég elhidegültek egymástól), de elvetélt. Ezt követően egy pár hetes kapcsolatban lett terhes (szintén nem védekeztek), meg is született a baba, de ez is távkapcsolat szóval az anya tök egyedül neveli a babát jelenleg, a pasi nem is nagyon érdeklődik a baba felől. Szóval ezt is kalkuláld be ha nem stabil pár kapcsolatba vállalsz gyereket.

2016. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Írtam privát üzenetet.
2016. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mert sokan már 30 évesen úgy érzik kifutnak az időből (holott még van 7-8 évük arra, hogy megtalálják az igazit).

Ha viszont közelíted a negyvenet, és mindenképpen babát akarsz (és vállalod, hogy felneveled egyedül, segítség nélkül), akkor simán csak ne védekezz alkalmi kapcsolatban sem. De ehhez nagyon kell akarnod, mert borzasztóan nehéz egyedül felnevelni egy gyereket...

2016. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

7es: válaszolni fogok a privátra, örülök h írtál:)

40hez közelítek és ezért jött ez a gondolat. Mi van ha nem lesz meg az igazi, akkor maradjak gyerek nélkül? Első körben sajátot szeretnék, ha sikerülne. Tudom hogy nem lenne könnyű egyedül felnevelni.

2016. máj. 25. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!