Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hét múlva szülök és a...

3 hét múlva szülök és a párommal nem tudunk dönteni a kislányunk nevéről, segitenétek?

Figyelt kérdés

Miller vezetéknévhez várunk javaslatokat. 2 keresztnévben is gondolkoztunk már.


A mi ötleteink: Adél (Lédának becézve), Vanda, Liliána (mint Lili), Emma, Gyopár, Anna, Inez, Valentina, Nina, Róza, Zóra, Karolina (becézve Lina), Liza


mi ezekben gondolkoztunk de szivesen fogadjuk az ötleteket és persze a véleményeteket a fent felsorolt nevekről és, hogy mik jutnak róluk eszetekbe.


Első babánk lesz 28/N



2016. máj. 25. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Ezekből a Valentina.

Jól hangzik együtt, a Vali aranyos, külföldön is ismerik, de itthon sem ismeretlen, és elég ritka, hogy ne legyen belőle 4 egy osztályban.


Így viszont már elég hosszú, második nevet nem adnék mellé.

2016. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Ehhez az Adél és a Liza hangzik jól. A Róza szép név, de összeakad két a "r" hang.
2016. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

A Léda nem jött szóba csak becézésként? Mert mondjuk a Miller Anna Léda tök jól hangzik. De az Anna Róza is szép páros.

Az általad leírt sorba szerintem még egészen beleillik az Ida is. Miller mellé is illik, Rózával párban.


Nekem amúgy ezek közül a Vanda, Emma, Gyopár, Valentina, Nina, Karolina és Liza biztosan nem jönne szóba.

2016. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Miller Adél

Miller Emma / Anna

2016. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
emma
2016. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ha Valentina lenne Tinának becéznénk :)

Nekem most nagyon megtetszett a Lotti is :)

Nekem szivem csücske a Gyopár, az Inez, a Róza és a Zóra viszont a többit is imádom

2016. máj. 25. 14:18
 7/18 anonim ***** válasza:
A Liza Elizaként szépen hangzana a vezetéknévvel.
2016. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az Eliza nekünk is tetszik viszont az a baj, hogy a párom nővérének is igy hivják a kislányát, de őt Eliznek becézik, de ettől sajnos a név még kilőve :(
2016. máj. 25. 14:36
 9/18 anonim ***** válasza:

Miller Mila

Miller Elza

2016. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miller Vanda Liza

Miller Róza Léna

Miller Anna Róza

Miller Anna Léna

Na jó nem tudok dönteni :D Mindegyik szép. Szerintem a Zórát hagyjátok, meg a Ninát is mert P.nának fogják csúfolni. Karolinát is hagynám, mert a Szécsi Pál dal jut róla eszembe. Nekem a Gyopár sem tetszik. Egyszerre jut eszembe róla a virág a gyom és a kopár szó is. A Liza meg nekem kutya név. Ismerőseim rendszeresen így hívják a kutyáiukat.

Remélem nem sértettem meg senkit! Szubjektívválasz volt!

2016. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!