Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sára Luca...

Mi a véleményetek a Sára Luca nevekről igy együtt?

Figyelt kérdés
Férjemnek nagyon tetszik de nekem egy hisztis kislány jut róla eszembe nem tudom miért. Nektek mi a véleményetek?

2016. máj. 25. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben nagyon sok embernek tetszik így együtt a kettő, hihetetlen, hogy ez a páros mennyire népszerű. Szerintem aranyos, nekem nem hisztis, inkább egy öntudatos kis szöszke ugrik be.

mind a két név felkapott amúgy

2016. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, bár én felcserélném.
2016. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, pedig nagyon válogatós vagyok nevek terén. Nem tűnik hisztisnek egyáltalán.
2016. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rákerestem a neten és 2 kislány viseli ezt a két nevet igy együtt, az egyikük 2-3 éves, a másikuk 1-15 és tényleg szép kislányok mind a ketten, és igy már nekem is jobban tetszenek. Lehet, hogy megfontolom, hogy a babánk ezt a nevet kapja :)
2016. máj. 25. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én felcserélném, hogy Luca Sára.

Mert a Sára Luca kicsit olyan "sír a Luca" hangzású. :D

Sára egyébként az egyik kedvencem. :)

2016. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Külön-külön is borzasztó. A Sàra nekem alapból tehén név! A Luca meg komolytalan
2016. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyben még nem hallottam korábban, de külön mindkettőt gyönyörűnek találom.

Az unokahúgom gyönyörű szőke, kék szemű kis csöppség, ezt a nevet simán el tudnám képzelni neki. :) Szerintem aranyos. :)

2016. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem Luca Sárám van :)
2016. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Luca felnőttnek is fantasztikus. Rokonom 60 éves, erős egyéniség, legalább 10 gyerek kapta ezt a nevet, mert a szülőket megihlette a személyisége (gyerekekkel foglalkozik). Simán jó név fiatalnak idősnek. :)
2016. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, nekem tetszik!
2016. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!