Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem igazán szeretem már a...

Nem igazán szeretem már a páromat, de meg vagyok veszve azért, hogy még egy gyereket szüljek (? )

Figyelt kérdés
Tudom esztelenség,és próbálom elfojtani magamban de egyre nehezebben megy.Nem biztos,hogy együtt maradok a gyerekem apjával,de ha most nem szülök ki tudja,fogok-e még valaha,és így nem lesz a gyerekemnek testvére.Volt valaki így,hogy döntött?Vélemények?
2016. máj. 25. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem még nincsen gyerekem, pedig régóta nagyon szeretnék, de nem szülnék olyan embernek, akit nem szeretek.
2016. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen van.Dolgozom,és egyetemen tanulok.És mégis...
2016. máj. 25. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem pont azért pánikoltál be, mert szakítani akarsz, és belegondoltál, hogy így már csak másik férfitól lehet majd a későbbi ismeretlen jövőben gyereked. Ez pedig megijesztett és még gyorsan kisajtolnál a párodból egy kis spermát, hogy megszerezd, amit akarsz.

Ez elég gáz hozzáállás, már ne haragudj...

2016. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A párom nagyon szeretne gyereket,és velem akar maradni,én hezitálok folyamatosan,mert szeretője volt,és bár állítólag megbánta,de én nem bírok túl jutni rajta.Szóval iszonyatosan vágyok még egy gyerekre,de vannak dolgok amik visszatartanak.
2016. máj. 25. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:
de igen az kétségkívül megijeszt,hogy szét szakad a család,és nem lesz már boldogság együtt...
2016. máj. 25. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!