Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindent egyedül kell csinálnom...

Mindent egyedül kell csinálnom! Másoknál is így van?

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok, még dolgozom. Sajnos muszáj! Kell a pénz.

A Párom Tőlem 145 km-re dolgozik, így hétvégente van csak itthon. Ekkor az első házasságában született gyerekével van.

Szülés után 5-6 héttel fogunk a Babával Apa után menni.

Most át kell alakítani a jelenlegi lakást ill. az új helyet is. A mostani lakásban élünk évek óta, de nagyon picike, így jelentősen át kell variálni, hogy a Babácska és a cuccai elférjenek. Amit tudok csinálok, de a Férjem csak hétvégén van itthon, így nyilván akkor tudnánk nagyobb volumenű dolgokat csinálni. Ekkor viszont Neki esze ágában sincs segíteni! A nagy Gyerekkel megy mindenfelé...

Az új lakás sem áll sehogy, hétköznap nem csinál rajta semmit, mondván Ő dolgozik!

Sajnos egyre kevésbbé bírom már! 8-16 között meló, mire hazaérek hulla vagyok!!!

Most hétvégére beszéltük meg, hogy a Tesóm és a Férje átjönnek segíteni, erre most hívott, hogy fáradtak. Jövőhétre szabit vettem ki, hogy az új lakást is alakítjuk, de a mester de. telefonált, hogy mégsem jó Neki az időpont.


Teljesen kiborultam! A Férjem szerint minden túllihegek, kész lesz a Baba érkezésére a lakás és nyugodjak meg!!!

Én egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy kész lesz! Egyedül nem fogom tudni megcsinálni!!!!!!!!!! Nincs erőm rá... Nagyon rossz érzés, hogy senkire sem számíthatok! A Férjemről sem gondoltam, hogy ennyire kivonja magát a munkából!


Kérek mindenkit, hogy ne bántsatok! Csak egy kis vígasztalást, tanácsot szeretnék kapni.


Előre is köszönöm!


2010. ápr. 10. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos csak annyit tudok írni, hogy megértelek! Én is költözködtem az előző szülésem előtt 2 hónappal, majd felújítás, vizsgák, diplomamunka... Jól ki is készítettem magam, a szívemmel kórházba kerültem. De tény, hogy nekem volt azért némi segítségem. Tudom, hogy könnyű mondani, de sz**rj bele Te is! Most kímélni kéne Téged, nem pedig túlterhelni. Ne húzd fel magad, végy egy nagy levegőt és csak higgadtan. Mert többet ártasz így magadnak és a babának! Nyilván a közeledő szülés miatt is ideges vagy, én is már jóelőre megcsináltam/ meg akartam csinálni mindent, amit lehetett és megnyugodtam. Lehet, hogy nem ártana szépen (hiszti nélkül) leülni a férjeddel és a tesódékkal és elmondani, hogy mit érzel. Hátha elszégyelik magukat... Mást nem tudsz megkérni?
2010. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÉN is nagyon sajnállak, nem lehet ez jó dolog. Én sem számíthattam senkire, és hogy megszületett a babám, most sem. Minden meló rám marad, és mellette még itthon dolgozom is, mert kevés a pénz. Én is sokszor érzem azt, hogy kiborulok, mert hasfájós a babám, állandóan sír, és ez még borzasztóbb. Szóval szerintem egy anyának nagyon erősnek kell lennie, egy férfi soha nem fogja ezt megérteni, és soha nem is lesznek ilyenek! Szóval csak azt tudom mondani, hogy ne add fel!!!
2010. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is egyedül csinálok mindent, és eddig is egyedül csináltam, a gyerek apja már 3 hónapja úgy döntött, hogy ő meggondolta magát, és neki még sem kell a gyerek, pedig tervezett volt. Én még lelkileg is egyedül maradtam, szóval a fizikai megterhelés még a könnyebb része. Fel a fejjel, tudom ez nem nagyon vígasztaló, de lehetne rosszabb is. 34h
2010. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!