Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik 1-2...

Vannak itt olyanok, akik 1-2 év múlva tervezik, hogy belevágnak a baba projektbe?

Figyelt kérdés

Ha 1-2 évet vártok vele, akkor miért?

Hogyan készültök rá?

Most mennyi idősek vagytok?


2016. máj. 31. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 vagyok,a párom 21. Együtt élünk egy ideje.

Jövő nyáron költözünk ki Németországba. (Szüleim után,ugyanabba a városba ahol ők laknak)

A páromnak már megvan a munkahelye ott kint. Én pedig 1 millió forintot összegyűjtöttem már,és jövő nyárig szeretnék még egyszer ennyit összeszedni,hogy aztán legyen mire alapoznom.

Apukámék kapják utánam a német családipótlékot (mert még tanulok is) abból is összejött már 2-3 millió forint,amit ugyan elraktak nekem,de én nem szeretnék hozzányúlni,ha nem muszáj.

Tehát azért várunk,hogy mindent meg tudjunk adni majd a születendő gyermekünknek,és ne a semmire szülessen.

Most augusztus végén lesz az eljegyzés,jövőre pedig majd az esküvő.

Gyorsnak tűnhet a tempónk,meg fiatalok is vagyunk,de teljesmértékben elköteleztük magunkat a másik irányába. :)

2016. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelen :) 2 év múlva szeretnénk babát. Az ok egyszerű, akkor végzem el a PhD-t, terhesen védném meg a disszertációt - ha hamar jön össze a baba, remélem :))) Lakás, autó, stb. van. 23 éves nő vagyok, a párom 30. A gyed miatt nem aggódok, egyetem mellett is dolgozok (amúgy is bevezették a diplomás gyedet).
2016. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, én már akár most is szeretnék kisbabát, a mesterképzést csinálom jelenleg. A sors fintora, hogy már annyi mindent tudok a gyerekekről, kisgyermeknevelő is vagyok, szociálpedagógus és neveléstudományi hallgató, hogy nekem meg nincs. Én most 27 éves vagyok és ha 29 éves koromban anya lennék nagyon boldog lennék. Nagyon szeretném a gyerekemet, persze a másét is szeretem. Én úgy készülök rá, hogy most csak még pszichésen, sokszor elképzelem, hogy milyen lehetne ha növekedne a hasam meg ilyenek. Biztosan izgalmas dolog. Mondjuk előbb nem szerettem volna gyereket, abszolút nem voltam ehhez érett, de most már késznek érzem magam rá. :)
2016. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!