Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dohányos anyukák. Hogy szoktat...

Dohányos anyukák. Hogy szoktatok le a cigiről? (nem vagyok terhes, de van egy 2éves kisfiam)

Figyelt kérdés
Inkább tanácsokat szeretnék kérni abban hogy a cigi miatti/utani stresszt hogy küzdöttétek le hogy az ne a gyereken csapódjon le? mit csináltatok cigi helyett? vagy hogy?
2016. jún. 2. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! én ezzel, már 4-5 éve, (semmi nem sürgetett magam döntése volt) második neki futásra sikerült.


[link]

2016. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Snorri ***** válasza:
Én mondjuk még gyerekvállalás előtt szoktam le. Biorezonanciával. Van kifejezetten leszoktatós kezelés. Utána pár napig rengeteg víz, c vitamin, hogy segítse a méreganyagok kiürülését. Nekem bejött. Előtte többször próbáltam, de mindig rágyújtottam, azt hittem megőrülök. Ennél volt kb egy hét, amíg bennem volt, hogy megyek, rágyújtok, aztán eszembe jutott, hogy ja, én nem cigizem már! :)) De nem kívántam, és szépen lassan kikopott teljesen a mozdulat, szokás. Nem voltam ideges egyáltalán. Előtte elolvastam egy könyvet, valami: Hogyan szokjunk le a dohányzásról, Allen Carr (lehet az első által írt módszer is az övé). Szerintem nagyon fontos a felkészülés rá lelkileg, és hogy tényleg le akarj szokni. Szokták mondani, hogy aki dohányzott, az mindig küzd, hogy nehogy rágyújtson, meg ilyesmi. Na, az nem szokott le, csak szünetelteti. Nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy rágyújtsak. Rémálmaimban néha rágyújtok, de ott sem fog el a "dejó" érzés, csak a "hogy lehetsz ilyen hülye" érzés.
2016. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!