Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szívószállal mikor tanítottad...

Szívószállal mikor tanítottad gyermeked onni?

Figyelt kérdés
1,5 éves a lányom. Már próbálkozzunk? Hogy induljak neki?
2016. jún. 6. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyem is masfel eves. Par napja elmentunk egy cukraszdaba es nem vittem vizet neki. Kertem egy pohar vizet meg szivoszalat es mondtam, hogy szivja. Egybol tudott belole inni. Nem hiszem, hogy erre konkretan lehet tanitani, ra kell ereznie. O poharbol is szepen iszik mar mondjuk, de azt nem annyira szeretem meg. Mert iszik tok ugyesen, de ha mar nem szomjas, akkor kiboritja es pancsol.

Szoval nem kell nagyon nekiindulni szerintem. Majd raerez

2016. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7,5 hónaposan.
2016. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon koràn. Útàlom ezeket a csöpögésmentes vackokat, semmi màst nem tanul belőle a gyerek, csak azt,hogy nem borul ki :-S aztàn majd borogatja a poharat.

Szerintem fél évesen màr tudott inni üvegből is meg szìvószàllal is. De kb első màsodikra sikerült szóval nem nagyon kell tanìtani. Majdnem ugyanaz mint cumiból/ciciből inni, szìvnia kell csak a technika màs kicsit.

2016. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tanítottam őket, amikro a kezükbe adtam, már ment nekik. Kbb 1,5 év körül volt.

Egyébként furák, mert a nagyobb nem ivott csőrösből, kulacsból, szivokásból, de pohárból kitűnően viszonylag korán is már, a kicsi pedig pont fordítva. 4 hónaposan is már ivott csőrösből is, kulacsból is és a szívószálat is a kezébe adtam, de elkezdte mindig szopni. Aztán mikor megint odaadtam 1 év után bőven, már ment neki tanítás nélkül is.

2016. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7honaposan tanulta meg. Rögtön ráérzett
2016. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
augusztusban lesz két éves, emlékeim szerint kb 10 hónaposan már tudott inni pohárból, ha tartottam neki, kb 2 hónapja pedig önállóan leveszi az asztalról a poharat és kiszolgálja magát, és nincs baleset. Se szívószál, se kacsacsőr nem volt nekünk.
2016. jún. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!