17 évesen gyerek?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a párotok idősebb dolgozik stb...

Válalnátok?


2016. jún. 8. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Gyereknek nem való gyerek. Akkor sem ha egy pedofil eltartja ideig-óráig. Lehet lepontozni ha fáj az igazság. Senki nem lesz felnőtt attól, hogy felcsináltatja magát.
2016. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
17 évesen vállaltam. Ennek már két évtizede. Azóta született még tesó, természetesen ugyanattól az apától.
2016. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
attól függ. ha abban az évben végeznék a gimivel, és a családom támogatna, akkor igen. ha az apa támogatna csak, és a család nem, akkor nem biztos. meg attól is függ, hogy állunk anyagilag. de 17 évesen nem kéne, hogy egy olyan pasival legyen egy lány, aki már elég idős, hogy dolgozzon (hacsak nem mondjuk 18-19 éves, és éppen elkezdett dolgozni).
2016. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha a 17 éves számolni tud azzal is hogy magára marad majd a gyermekkel...akkor is ki kellene szerintem ennek várni a végét és visszatérni a témára huszonévesen.
2016. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
A mi kultúránkban még 100 évvel ezelőtt ez nem volt rendkívüli, a természeti népeknél ma sem ritka.
2016. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Mindent meg kell tenni, hogy ilyen fiatalon véletlenül se ess teherbe. 17 évesen már csak a korod miatt sem lehet mögötted normális párkapcsolat, erre nem érdemes szülni. Utána szétmentek és nevelheted egyedül a gyereket, pedig még az iskoláid sincsenek meg.
2016. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Gondolkodás nélkül abortuszra mentem volna.
2016. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem pedofil emberre gondolok 😂😂
2016. jún. 8. 21:07
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Hányszor teszel még fel kérdést?
2016. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Én nem javasolnám, szerintem ez így nem oké. Kimarad az anya azokból a dolgokból, amiket az ő életkorában meg kellene élnie. Lehet, hogy ennek nem mutatkozik káros hatása azonnal, de előbb-utóbb általában szokott. Van, aki ezt jól tudja kezelni, más viszont nagyon nem, és ezt nem lehet előre tudni. De a gyereken szokott lecsapódni az egész, aki viszont nem tehet semmiről.
2016. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!