Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 19 évesen milyen esélyei...

19 évesen milyen esélyei vannak egy fiúnak, hogy jó apa legyen, ha a nő idősebb,36 éves?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ahoz,hogy valaki jó apa-e vagy nem,mindegy a nő kora. nem azon múlik
2015. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
A 2 kulcsszó: Fiú és Nô! Egy 19 éves fiú mèg "gyerek", nagyon korai neki az apaság... Az igazi fiatal évei még csak most jönnek! Baromi nagy az esélye,hogy ez még sok változáson fog keresztül menni... Itt generációs különbségek vannak,amiket képtelenség áthidalni.. Egy ilyen kapcsolatnak szerintem nincs jövôje,srmmi szín alatt nem szülnék "bele" egy gyereket.
2015. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ja,nézem 2-es válaszát,hogy a nő a kérdező. azt hittem a fiú. hát lehet az,nem azt mondom,hogy nem,de én nem alapoznék rá. nincs sok esélye,hogy együtt maradtok. te mire 50 leszel, ő 33. kizárt,hogy egy 33 éves pasi egy 50 éves nővel legyen.fordítva esetleg. el fog hagyni előbb-utóbb egy fiatalabbért. ez viszont nem befolyáslja végülis,hogy megy-e majd a gyerekhez, lesz-e vele,csak nem hiszem,hogy közösen nevelitek majd fel.

1es

2015. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

A piacon szép szerével a halojal,

folyik, mint éjjel a patyolat.

Kórusban vagy, tán börtönben,

ez nem a barát öröme.


Kacérkodtam a gondolattal,

tüzes vassal, jó itallal,

nem tudtam mit hazudjak,

éden-e vagy tűzpokolban.


Kutyaól az utcaszélen,

kutyahideg a napos réten.

Kerekíteni a számokat,

megcsodálni az álmokat.


Sóház utca tizenkettő

Megyek veled, kedveskedő.

Rózsacsokor a temetőben,

meleg érzés a teremtőben.


Befejezi majd a suszter,

kanadai őzlábmester,

nem adatik ilyen jutalom,

mert én csak a lábam ugratom.



Ez a vers minden bölcsességet tartalmaz az élet apróbb gondjaiból, te is tanulhatsz belőle kérdező. A mögöttes tartalmát nézd.

2015. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*halolaj
2015. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez szerintem is nagyon szép vers, utolsó, könnyeket csal a szemembe. :_)
2015. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem értem azt a verset sehogyse, átvitten sem, így sem úgy sem amúgy sem, érdekes, egy bölcsesség lehet...miről szól?



amúgy én szüleim 19-21 évesek voltak és tökéletes szülők(apa kicsit link ugyan, de melyik érfi nem az)

2015. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké utolsó, nyilván vannak,akik fiatalon válnal szülôvé,és remekük helytállnak. Itt a nagyobb probléma szerintem az, hogy a szülôket is egy generáció választja el. Ilyen esetben az út hosszú távon nem egy irányba visz, márpedig ha valaki gyereket vállal.....
2015. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

de ha a kapcsolat olyan jellegű..

egy ulya srác, meg egy vezető típusú nő jól kiegészíti egymást

meg van még pár ilyen

a csóró, aki a pénzre megy és gazdag nő..

stb

2015. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*muja, vagy mulya
2015. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!