Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinél volt mar ilyen?

Valakinél volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
Valakinek elofordult mar, h nagyon keveset nott 1 ev alatt a kisgyermeke? Az én kislányom 1 évesen 77 centi volt es a 2 éves statuszon pedig 81 centi. Ha volt ilyen akkor nálatok mit mondtak? Nekunk a védőnő mondta h Menjünk esetleg vizsgálatokra is.
2016. jún. 9. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A kisebbik fiam volt így, keveset hízott, és keveset is nőtt 1 és 2 éves kora között. Annyit kellett csak tenni, hogy utána 1-2 hónapig mérték havonta, hogy lássák, hogy van-e gyarapodás. Nem volt semmi gond, azóta meg is ugrott neki, az elmúlt 3 hónapban nőtt 3 centit. (Augusztusban lesz 3 éves) szerintem nálatok sem lesz gond, csak kicsit más léptékben fejlődik a kislányod.☺
2016. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a válaszod.

A védőnő is mondta h nem kell meg következtetni semmire, de nem tetszett neki, foleg mikor mondtam h az osszes tavaly nyári ruhája jo ra. Meg a súlya is stagnál egy ideje 😞

2016. jún. 9. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!