Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ismertek rossz szülőket?...

Ti ismertek rossz szülőket? Akik ti szerintetek nagy hibákat követnek el?

Figyelt kérdés

Kiemelnétek ebből 1-2 hibát? Hogy szerintetek mit csinálnak rosszul? És hogy pl ahelyett mit kéne tenniük??

Remélem értitek a kérdést!!



2016. jún. 9. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Régebben nagyon sok rossz szülőt ismertem, akik meg sem érdemelték szerintem a gyereket.

De miután engem is a szájára vett pár ember és ugyanazokat a dolgokkal vádoltak, amikkel én is másokat, miközben tudtam, hogy nincs igazuk, de nem tudtam megvédeni magam és borzalmas évek következtek, ezért ma már soha senkire nem mondom és nem is gondolom azt, hogy rossz anya.

2016. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Rosszat tevőket nem ismerek. Semmit sem tevőket igen, és szerintem ez már elég hiba.
2016. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ hogy ki tartozik ebbe bele. Van egy szomszédom, folyamatosan üvölt a gyerekekkel, de nem ám kiabál... hanem eltorzult hangon üvölt és lelileg tönkreteszi a gyerekeket. Emellett folyton lehülyézi őket és hasonlókat mond "elküldelek intézetbe, Bárcsak ne szültem volna, stb".

Ha ez rossz, akkor csak ezt az egyet ismerem.

Itt tényleg labilis idegzetű az anya.

Amit másképp tehetett volna: Gyerekként kezeli a gyerekeit. Elmehetett volna pszichológushoz, hogy kiderítse, mi az a rengeteg feszültség oka.

2016. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Tv elè letett csecsemő, aki 0 èves korától tv függő, 5 èves beszèlni nem beszèl, csak tv. előtt tud enni, bambul rá órákat. Szerintem ez hatalmas hiba.
2016. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen. A szememben a csúcstartó, aki megromlott párkapcsolatában önmagát sajnálja és vigasztalja, a gyerekkel nem törődik. Férfiak után járkál, a gyerek meg bukásra áll mindenből, koszos, elhanyagolt. Nem kérdés, hogy hogyan lehetne másképp.
2016. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Magamat. Türelmetlen vagyok sokszor és a stressz miatt kiabálok időnként.

Több türelemre lenne szükségem és nem kellene kiabalnom. Nem tudom, hogy helyette mit kellene tennem, de próbálkozok mindenféle relaxációs tevékenységgel és ugyan a helyzet esszé nem tökéletes, de javul.

2016. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
.
2016. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki állandóan üti/tépi a gyerekeit, ha már kicsit hangosabbak is üvölt velük, mert csendet akar.
2016. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

gondozónő vagyok...


volt egy anyuka akinek mindig volt valami baja, leesett a lépcsőről, elesett, stb. persze a gyereknek is volt bőven lila foltja, de ugye gyerek.

egyszer apa jött a gyerekért aki ordítva visított és rohant el tőle :( nem volt hajlandó hazamenni vele, hívni kellett anyukát aki másnap napszemüvegbe jött :(


volt egy kisfiú aki egész nyáron bent volt, miközben anya nem dolgozott és 2 sulis tesója volt. rákérdeztem, hogy miért nem tartja néha otthon, azt monda, hogy úgy nem tudnának egész nap a medencében játszani a nagyokkal :(

nem mondom, hogy rossz anya, csak felvetődött, hogy minek a 3???


és még egy volt ami fejbe vágott, egyik nap nem evett egy nagyon jól evő gyerekem. mondtam délután anyukájának, erre azt felelte, hogy jó, akkor ma ad neki vacsorát :O

2016. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Magamat. Nem vagyok elég türelmes a gyerekemhez. Nem tudok tekintélyt szerezni előtte. Nem tudom kordában tartani a gyerekemet. Nem tudok a barátja lenni.
2016. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!