Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker lánykáknak nevek?

Iker lánykáknak nevek?

Figyelt kérdés

Az alábbiak közül kéne 2 név, de nem tudunk dönteni. Szerintetek?


Hanga Loretta

Boróka Julianna

Liliom Abigél

Kamilla Adél

Rózsa Miléna

Margaréta Emma



2016. jún. 9. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Kamilla és Emma tetszik a legjobban..az Adél sem rossz, a Julianna helyett inkább Júlia, a Rózsa helyett inkább Róza ☺
2016. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Margaréta és Julianna vagy Hanga és Boróka
2016. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha csak ezek a párosítások lehetségesek, akkor Hanga Loretta és Boróka Julianna.


Hanga Loretta nekem nagyon eltérő stílusú, de tetszik, hogy 2 szótag+ 3 szótag a felépítése. Így olyan kerek.


Boróka Julianna tetszik, bár eléggé hosszú. Viszont tetszik ennek is a felépítése hogy egy rövidebb és egy hosszabb név összetétele.


KamillAAdél összefolyik, vagy nyökögős hatást kelt a két "A" egymás utáni ejtése.


Liliom Abigél se lenne rossz párosítás, de a Liliomot nem adnám ilyen formában, számomra túlságosan a virágot jelenti. Akkor már inkább Lili, Liliána alakban adnám.


Rózsa Miléna számomra túl eltérő stílusú, valamint szintén a virágot jelenti nekem. Inkább Róza alakban adnám.


Margaréta Emma ugyanaz a véleményem mint a Rózsa Milénánál. Eltérő stílus, túlságosan virág és a Margaréta nagyon hosszú. Inkább Gréta alakban adnám.

2016. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezekből a párosításból kell választani akkor Hanga Loretta és Rózsa Miléna.


De én is Rózsa helyett a Rózát adnám, illetve a Boróka Julianna is szép, de kicsit hosszú igy Júlia jobb lenne szerintem, de véglis nektek kell hogy tetszen a név.

2016. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hanga Loretta, Rózsa Miléna, de cseréljétek le Rózára.
2016. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Julianna-Abigél

Adél-Emma


A többi nem tetszik

2016. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Boróka Julianna

Kamilla Adél

2016. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Liliom Abigel es Kamilla Adel
2016. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy tök jo lenne h Kamilla és Róza, tudom tudom h nem a párosítások közül van de nekem most egy ugy meg tetszett:)
2016. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben a Milénát adnám az Abigéllel.
2016. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!