Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon sürgős! Mit tehetnék...

Nagyon sürgős! Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A volt barátommal az egyetemen ismerkedtünk meg, cserediákként érkezett ide Oroszországból 1 évre. A helyzet az, hogy becsúszott egy gyerek, de vállaltuk, mert szüleim is támogattak. (5 hónapos terhes vagyok) Most viszont nemsokára megy vissza Oroszországba és ajánlotta, hogy jöjjek én is vele, de nem olyan egyszerű oda kijutni, ahogy utánanéztem. Megbeszéltűk, hogy mindenképpen megtartjuk a gyereket. De szüleim szerint az lenne a legcélravezetőbb megoldás, ha elvetetném, mert ha nem megyek utána, akkor itt maradok egyedül ki tudja meddig.

Most tudom, hogy gyerekesen fog hangzani, de félek kimenni az ismeretlenbe. Nem ismerek senkit, sem az országot, sem a nyelvet. Egyszerűen nem tudom, mi lenne a jobb.


2016. jún. 12. 21:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát, öthónapos terhességet nem tudsz elvetetni.


A többi a te döntésed. Ha szereted, vele akarsz lenni, mész. Vagy ő marad.


De miért volt barát? Szakítottatok és úgy tartjátok meg a gyereket? Akkor biztos nem mennék utána.

2016. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjatok megoldani, h o koltozik ide legalabb 1-2 evre?
2016. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Az elvetetéssel már elkéstek a szüleid, tehát lényegtelen, hogy mit gondolnak. Ha lehetőséged van menni, akkor menj! A nyelvet gyorsan megtanulod és neked meg a gyerekednek is jobb lesz, ha nem Magyarországon nő fel. (Legalábbis ahogy most állnak a dolgok, az egyre jobban lezüllesztett magyar iskolarendszernél már nem nehéz jobbat találni.)
2016. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

1. Azt írtad volt barátod....akkor miért mennel vele?

2. Tisztázzuk. 5 hónapos vagy hetes? 5 hónaposan már nem tudsz abortuszra menni..

Kicsit ez sántít nem?

2016. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt irod, a szuleid tamogattak. Erre most azt mondjak, hogy vetesd el? Tudjak, hogy erre nincs is lehetoseg?


En egyebkent biztos, hogy nem mennek a helyedben. Ismeretlen orszagba, aminek nem beszeled a nyelvet. Teljesen az apara leszel utalva, kiszolgaltatva, ki tudja ot mennyire ismered. Es mi van, ha par honap mulva szakitotok? Ha orosz lesz a gyerek allampolgarsaga meg csak haza sem koltozhetsz vele magyarorszagra csak ugy.

2016. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti szívem szerint vele mennék, csak nagyon elbizonytalanodtam, azért fordultam ide.


Jaj ne haragudj, még most is a barátom, csak már nem tudtam kijavítani :)


Egyébként elkezdtem a nagyon alapokat megtanulni oroszul, de még mindig nem megy annyira, hogy legalább beszédbe el tudja egyedni valakivel.

2016. jún. 12. 21:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A srác vizumköteles oroszoknak nagyon nehezen adnak szerintem nem véletlenül csinált egy magyarnak gyermeket(bocs, hogy ilyen tényszerűen irom)

A kapcsolat labilitása miatt én sem mennék, mert egy sráctol nem lehet függni.mi van ha egyedul hagyja csak mert a haverok fontosabbak es ott fog kérdező pislogni a korházban es senki nincs vele, pláne szüles után.


A srác tuti visszajön v marad mert valamiert oroszbol jönni akarnak mindig ide vagy más országokba.

De szerintem papiron kell neki család az biztos.

Tuti nem mennék ki.

2016. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod a szüleid támogattak, most még 5 hónaposan el akarják vetetni????
2016. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudd ha meg hozzámész v kint szülsz stb akármi történjék gyerek nélkül jöhetsz csak haza tartosan! Nagxon gondold át.az apának joga van beleszolni.
2016. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonytalan kapcsolatba biztos nem mennek ki máshova gyereket szülni.
2016. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!