Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék ebben az esetben?

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Eladóként dolgoztam 2012. július 4-től 2013. márc. 18-ig, akkor megbeszéltem a főnökkel, hogy eljövök, mert nem volt időm tanulni(távoktatás) és májusban van az érettségim(este 6ig meló utána itt van a kicsim, hogy vele foglalkozzam).Azt mondta visszavesz, ha leérettségiztem, viszont: van már egy 3éves kislányom, most pedig 20.-án kellett vna megjönnie, hát még nem jött, viszont nincs meg az egy évem..Vissza nem tudok menni, mert meg volt beszélve, hogy felvesz a helyemre valakit addig és ha visszamegyek elküldi, na most ha visszamegyek azért, hogy 3,5hónap után lelépjek, az nagyon gáz lenne..ti mit tennétek?Férjemmel azt beszéltük, hogy csak úgy tudjuk bevállalni, ha gyedet kapok :(
2013. ápr. 23. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszamennék és addig maradnék amíg az orvos azt nem mondja, hogy elég.
2013. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt is tudsz dolgozni ha nincs gond. Utána pedig vissza mehetsz. Hét nyolc hónapig simán dolgozhatsz.
2013. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy tudok, de el kéne mondanom, hogy mi a helyzet..ugyanis emelni kell..sokat ráadásul. Ha elmondom, akkor nem vesz vissza, mert utána megint kereshet mást.Aki most helyettem van ő nagyon jól csinálja, nem küldené el azért, hogy utána újra keressen és betanítson mást. Amúgy ,hogy tiszta legyen kínai boltról van szó.
2013. ápr. 23. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Emelgetni tényleg nem szabad!!!

Keresgéltél már másik lehetőséget?

2013. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Otthon maradnék a fenekemen. Ha valamiben megállapodtatok, akkor tartsd magad ahhoz.


13 hetes kismama

2013. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélhetnél a főnököddel, hátha adna valami könnyebb munkát.
2013. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!