Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két éves gyermeketeknek...

Két éves gyermeketeknek hogyan ünnepeltétek a szülinapját?

Figyelt kérdés
Hamarosan a lányom szülinapja és teljesen tanácstalan vagyok,játszóház,itthon stb.....Eddig még csak a tortáról döntöttünk!

2016. jún. 14. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Étterem, 18 főre...
2016. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Otthon a családtagokkal. 8+1 fő
2016. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
otthon a családdal..a tortárol meg a cukrászdában dontottunk :D nem vagyunk egy jo elore tervezgetos tipusok.
2016. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Családi körben nagyszülőkkel. Hidegtálat készítettünk + sütöttem tortát. A nagy attrakció a lányomnak az volt, hogy minden egyes ajándékát külön csomagoltam be (arra a szülinapjára csak apróságokat kapott, mint színes ceruza, pici kirakó, plüss gyümölcsök a kiskonyhájába, mesekönyv stb), elképesztően élvezte a bontogatást.
2016. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Otthon, családtagokkal. A játszóházas szülinap a tapasztalataim alapján 5-6 évtől érdekes csak (én fontos az ünnepeltnek). A mindent külön becsomagolni jó ötlet, még a 4 éves is élvezettel nyitogatott mindent a hét végén, a masni-mintás papír főként az érdekes.
2016. jún. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Otthon, családdal! "Sajnos" téli gyerek, így a kertet ilyenkor nem tudjuk kihasználni, de a névnapján igen.

Én is úgy gondolom,hogy egy kétévesnek még nem pálya a játszóház. Illetve mi kb. akkor vittük először. A légvárcsúszda teteje olyan magasan volt,hogy nem bírt felmászni, így ha le akart csúszni, nekünk kellett pakolgatni. És kb. ennyi! A csúszdát élvezte az egészből. Most lesz decemberben 5 éves, eddig mindig itthon ünnepeltük családdal. Mindig formatortát rendelek, az alapján, hogy melyik az éppen aktuális mesesztár. :)

Nálunk imádja,hogy ilyenkor itt az egész nagy család, mindenki őt ünnepli, kap ajándékokat stb.

Idén tervezzük a férjemmel,hogy játszóházas lesz és meghívunk 10 kisbarátot az oviból.

2016. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Nalunk csaladi ebed volt, keresztszulok, nagyszulok unokatesok.

Nyari kisfiu, igy kertben voltunk :)

Kapott csuzdas medencet, sook kis labdaval ez volt a kedvenc + a doboz amiben eltudott bujni.

Ami meg nagy kedvenc volt, a torta. Nem akarta hogy felvagjuk

2016. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Mi elvittük játszóparkba, azt se tudta mihez fusson úgy odáig volt. Hétköznap délelőtt kell menni, mikor alig vannak és nem kaszálják el a nagyok. Felküzdöttük az óriáscsúszdára, imádta, egy óra alatt már egyedül sikerült felmásznia(ugrálóváras). Talált beleülős autót, hullahoppkarikát, egy rakás játékot, ami otthon nincs, alig bírtuk az utána szaladgálást. Aztán a nagy emeletes csúszdás részt is felfedezte, mindenhova mászott. Nekünk nagyon bejött, de kell legalább egy 50 kg körüli ember aki megy utána, nehogy baja legyen, ez a súlyhatár.


Másfél órát voltunk, mind kidőltünk, többször fogunk járni, mert perc alapon nem drága és nincs messze.

2016. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
5. vagyok. A játszóházas szülinapnál nem arra gondoltam, hogy fogom a gyereket és elviszem, hanem ha ott tartják a szülinapját meghívottakkal. A fiamnak a hatodikat tartottuk ott először, december végi, így másra nincs sok esély.
2016. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Játszóház számomra is "necces" mert mi amikor vendégként mentünk kb.csak a saját gyerköccel voltunk elfoglalva és nem szeretném,hogy a vendégek össze vissza legyenek vagy akár éhesen távozzanak mert nem volt időm rájuk,mi igy jártunk hogy magunknak kellett rendelni stb.. nincs ezzel baj de én nem szeretném ezt! Tehát marad az otthoni zsúr na de sok lenne a vendég ahoz pedig túl pici a lakás (belváros) de ez tünik a legjobb megoldásnak!
2016. jún. 15. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!