Hitel gyesre csp. Ra?

Figyelt kérdés
63e ft erkezik a szamlamra folyoszamlahitelt szeretnek igenyelni kernek valami szerzodest v munkaltatoit?mert en nem dolgozom
2016. jún. 15. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kérnek.

Azért mert pl tesóm utal fél évig havi 80ezret, még nem fogok egy csomó hitelt kapni.


(bár azt nem írtad, milyen hitel, és mennyi kellene). Ilyen Cofidis párszázezerhez lehet elég a bankszámlakivonat...

2016. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyes-re egyik bank vagy hitelcég sem ad hitelt.
2016. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Folyószámla hitelt, vagy bármi mást kötve hiszem, hogy adnak gyes-re! Mindegy hogy van munkahelyed, a gyes összege nem egyenlő egy fizetéssel pl...

Gyes-re max provit kaphatsz- azt viszont utalással érdemes igényelni (utalással bár később van kézben, de ugyan olyan kamata van, mint bármely banki hitelnél, ergo nem megy rá a gatyád mire vissza fizeted.)

2016. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

off: a cofidis se ad semmit erre! Még a párom leigazolt 160 ezresére (papíron ennyi) se adott volna csak kezessel!!

Egy ismerősöm pedig tévét akart venni hitelre most a hétvégén, és a 70 nem tudom hány ezres leigazoltjára sem kapott részletre!

2016. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Provident sem ad már hitelt gyesre, szigorú feltételek vannak ott is. Mi tavasszal vettünk fel tőlük hitelt, ők is kérnek munkáltatóit és bankszámlakivonatot is kértek.
2016. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A provi ad gyesre! Tudom, nekem is van! 280-at tudtam volna igényelni az előzetes bírálat alapján, úgy, hogy a bevételem 4 gyerkőcre a családi és a gyes volt (azt hiszem, februárban igényeltük megint).... 200-at röhögve megadták, majd a 180-at úgy, hogy közben a 200 még nem volt kifizetve teljesen (a 180-ből fizettük ki a 200-as maradékát)
2016. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi 800 ezret vettünk fel a Providenttől és nem kértük az otthoni szolgáltatást, számlára utaltattok. Lehet azért voltak szigorúbbak.

Otthoni szolgáltatás igénybevételével lehet adnak gyesre, de azt nem ajánlom senkinek, mert nagy lehúzás, sokszorosát fizeted vissza. Gyesre eszembe se jutna hitelt felvenni, könnyen csapdába eshetsz, főleg a Provident otthoni szolgáltatásával, nagyon sokat fizetsz vissza.

Próbáld meg otthoni szolgáltatás nélkül, kicsit tovább tart, 2-3 hét az ügyintézés és pénzutalás, ha elfogadják a hitelt. Ha viszont Bar listás vagy, akkor ők sem adnak hitelt, ezt a szemünk láttára ellenőrizték.

2016. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

utalással kaptam meg a provit! 4 gyerekre családi + gyes.

200 ezret vettünk fel első ízben.

2016. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ém gyeden vagyok,nem gyesen,de mikor a providentben jártunk,akkor azt mondták gyesre nem adnak,és akkor vehetek fel újra ha az előzőt kifizettem.
2016. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is úgy tudom, hogy nem adnak, érdekes a négy gyerekes válaszoló. Lehet, csak provokálni akar.
2016. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!