Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyesre még mindig lehet fel...

Bl@bl@ kérdése:

Gyesre még mindig lehet fel venni providentet?

Figyelt kérdés
Régebben próbáltam akkor nem adta de itt olvasgatom h lehet..szóval akkor most lehet vagy nem?

2013. jún. 19. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gyes-re soha nem lehetett mivel az segély még a nevében is benne van.

Segélyre meg nem adnak hitelt.

2013. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dehogynem adnak!...

vidéken élünk, nem érdekel mások élete, de tudom, hogy ki dolgozik és ki él csak gyesből-segélyből vagy családiból és tudom, hogy ki a helyi providentes ügyintéző és látjuk, hogy kihez megy és kihez nem

szóval adnak rá

2013. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 acelsziv ***** válasza:
és miből fizetnéd vissza a 278% -os thm -et?
2013. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, régen fel lehetett venni gyesre is. Nagyon remélem, ma már nem lehet és nagy felelőtlenség is havi 25 ezerre hitelt felvenni.

Ne feledd, Providentet hetente kell fizetni!!

2013. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kössz,hogy aggódtok,de csak a kérdésre szerettem volna választ kapni!Nem tudom mit gondoltok viccből szeretném?! nem mindenki él jól manapság....
2013. jún. 20. 07:56
 6/11 acelsziv ***** válasza:
Pontosan ezért kérdeztem, mert gyanítom ,hogy nem állsz jól.
2013. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyes mellett lehet 30 órát dolgozni.
2013. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is tudom h lehet dolgozni, a kicsim most 2és fél hónapos szívbetegen született komoly mütéteken ment át ,olyanokon amit egy felnőtt ember ki sem bírt volna(orvosok mondták)többször is az elvesztése határán voltunk plusz h csoda h él ..és egészen eddig dolgoztam ,de most már úgy néz ki h haza jöhet hozzánk és most ott kell lennem vele hogy tanuljam a gyógyszer adagolást etetést és tornáztatást szal a munkát hagynom kellett(így is nehéz volt az orvosok többször szóltak h miért nem megyünk olyan sűrűn.)!Annyira le nullázottunk a mindennapos járkálás Szekszárd-Pest (most már Pécs)között h a megtakarításunknak is annyi és talán így kijövünk a gödörből egy kis indulóval. Látod ezért mondják ha valakit nem ismersz ne ítélkezz!;)
2013. jún. 21. 06:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és van még egy 3és fél éves kislányom aki szintén törődést igényel! Mellette párom is beleszakad a munkába...
2013. jún. 21. 06:57
 10/11 anonim ***** válasza:
De ha párod dolgozik, miért nem az ő nevére vesztek fel hitelt?
2013. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!