Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel gyesre? Például Providen...

Hitel gyesre? Például Providentnél? Ld. Lent

Figyelt kérdés
Ha nekem csak gyes és családi, valamint 10.000Ft egyetemi ösztöndíj érkezik a számlámra fel tudok venni pl. Provident hitelt? Azért erre gondoltam, mert itt hetente kell fizetni, és talán jobban megoldható lenne... Vagy tudtok valódi, létező banknál hitelt, amit én így fel tudnék venni?
2013. jan. 28. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyesre, Gyed-re, ösztöndíjra és segélyre rendes banknál nem kaphatsz semmilyen hitelt sajnos. Providentnél is van egy limit, hívd fel őket.
2013. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Felhívtam-azért írom ide, hátha mást is érdekel-, adnak gyes+ családira, ösztöndíjra nem!
2013. jan. 28. 12:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Húh, azért a Provident "bátor", h gyesre, családira is adnak. A kamatot is megkérdezted, mennyit kell visszafizetni majd? Ott úgy tudom, hetente kell fizetni nekik. Remélem megoldódik az ügyed, és minden rendben lesz! :)
2013. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg, de persze magas a kamat, a honlapon írják, hogy x összegre mennyit kell fizetni. Az nem baj, hogy hetente jönnek, csak az, hogy nagyon pici összeget is 66 hónapos visszafizetéssel mutat a példában is... Sajnos nekem csak a gyes és családi van, a férjemnek van fizetése, amiből nem kevés szintén hitelre megy, de baba miatt muszáj volt felvenni, és így hónap végén tök üres a hűtő, és egy vasunk sincs... Mi még csak kibírjuk ha nem eszünk, de a babának kellenek dolgok, és tőle semmit sem vonunk meg...
2013. jan. 28. 12:15
 5/14 anonim ***** válasza:

"Sajnos nekem csak a gyes és családi van, a férjemnek van fizetése, amiből nem kevés szintén hitelre megy, de baba miatt muszáj volt felvenni, és így hónap végén tök üres a hűtő, és egy vasunk sincs... Mi még csak kibírjuk ha nem eszünk, de a babának kellenek dolgok, és tőle semmit sem vonunk meg..."


Úristen! Szóval hitelből szeretnéd fedezni a megélhetéseteket, méghozzá úgy, hogy 30% fölötti THM-el, amúgy meg már eleve van egy hiteletek???? Abba nem gondolsz bele, hogy ha most hitelt veszel fel, akkor ilyen kamattal annak többszörösét kell visszafizetnetek, így még kevesebb jut a gyerekre? Sajnálom szegény gyereket, ilyen felelőtlen szülőkkel előbb-utóbb éhezni fog.

2013. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze, a hitel magas, viszont hamarosan más hitelünk nem lesz, ergo egyenesbe jövünk. Plusz ugye fizetés, gyes, családi előbb utóbb fog érkezni, tehát nem hal éhen.
2013. jan. 28. 13:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Először is, nem 66 hónap, hanem 66 hét. Nem mindegy.

Lesz úgy pénzed, hogy minden héten!!(nem hónapban) kifizesd a törlesztőt?

2013. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban hét! Hát, nem tudom, úgy gondoltam hetente nem sok pénz, de mivel nekem gyorsan kéne, egyáltalán nem biztos, hogy a provident gyors...
2013. jan. 28. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
A provident nem rossz, csak ne kérj otthoni szolgáltatást.
2013. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hetente nem sok pénz, de hónapban? Mert neked havonta jönnek a bevételeid, ahhoz nem sok?
2013. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!