Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az új...

Mit szóltok ehhez az új bébiétel mizériához?

Figyelt kérdés
Én sohasem adtam mondjuk a kislányomnak bébiételt,mert nővérem barátnője az ÁNTSZ nél van élelmiszer felügyelő,és már ő is mondta,hogy semmiképp ne adjak a kislányomnak.Ugyhogy én inkább kiszedegettem a nekivalót a mi ételünkből.Meg ugyan ez a nővérem mesélte,hogy nyáron szerveztek kisgyerekeknek tábort,és a 2.-3.-as kislányok vígan dicsekedtek vele,hogy nem tudnak fürdeni a Balatonba,mert megjött nekik.És mikor ővéremék a szüleikkel beszélgettek kerről,hogy tényleg igaz-e,vagy csak fel akarnak vágni,a szülei mondták,hogy igaz,és elvitték őket kivizsgálásokra még mikor anno megjött nekik,és olyan vegyszereket találtak a szervezetükbe,amivel a biokaják,meg bébiételek készülnek(doki mondta nekik),és ezek nem azonnal okoznak gondot a szervezetbe,hanem pár év mulva jelentkeznek,és általáben hormonzavart okoznak.Azért durva nem?
2010. ápr. 13. 06:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán van fogalmad arról amit írsz? Vegyszerek amivel bio-kaják készülnek??? Tudod mit jelent ha egy étel bio? És mégis hogy gondoltad, hogy évek múlva kimutatják ezeket, amik CSAK(???) a bébiételben vannak. Persze amit a piacon meg a hipermarketben veszel, abban meg nincs semmi... Csak a bébiételben, ugye?

Akkor aki bébiételt ad mert nem tud főzni, vagy nincs rá ideje, az érezze rosszul magát.

Én szoktam főzni, de ha olyan van ebédre amit még nem ehet e lányom akkor bizony üvegest kap és tiszta lelkiismerettel adom neki. Nem kiszedegetek a miénkből ezt-azt szegénynek, hanem komplett kaját kap. Vagy azt amit főzök, vagy bébiételt.

2010. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem velünk esett meg, de ismeretségben, egész közelről láttam.

Anyukát lekapta a védőnő, és a gyerekorvos a tíz körméről, hogy miaz, hogy mű kaját ad a gyereknek, irány a piac, vegye meg a cuccokat, és otthon pepecseljen vele.

Anyuka ment, bevásárolt, olyan nénitől, aki állította, nincs permetezve, bió a zöldsége. Anyuka megfőzte babavízben, a gyerek meg csodálatosan bekékült, alíg bírták megmenteni az életét. Kiderült nitrátos a talajvíz, amiben a növények cseperedtek... És szegény anyóka, aki árulta nem is tudta, mert ő tényleg bió kertészkedett, mégis mérgező volt a zöldsége.

2010. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

Egészséges gyümölcs? Férjem régebben sose mosta meg a narancsot, aztán egyszer az ujjával belenyúlt a héjába, hogy felbontsa, na utána azt hittem, az ügyeletre kell mennünk, pedig nem egy hipochonder, de úgy bedagadt az ujja, iszonyatosan fájt neki, ki tudja, mivel volt bepermetezve, a szer meg bement a körme alá és marta a bőrét rendesen.

Amúgy meg egy dokumentumfilmben arról volt szó, hogy a génkezelt, antibiotikumos húsoktól menstruálnak hamarabb a kislányok, nem hinném én sem, hogy a bébiételektől.

2010. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!