Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vizesedésre tudtok ajánlani...

Vizesedésre tudtok ajánlani valamit? Több mint 30kg-t szedtem fel terhességem alatt,18 már lement, de még rettenetesen vizes vagyok. A karom a lában a combom, minden hol jó mélyen ott marad az ujjam nyoma.

Figyelt kérdés
Csalán, vízhajtó tea semmit nem használ.Evésre is igyekszem figyelni.Van valakinek valami tuti ötlete?3 hónapos a babócám, és nem szoptatok.Nincs tejem.
2010. ápr. 13. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Zöld teát igyál,de ne filtereset,hanem leveles Mate teát.(Gyógynövény boltba szoktam venni.Egy csomag 790ft és kb 2 hónapig elég)

Én is vizes voltam ,mindent kipróbáltam és ez pár nap alatt segített.

Ne ízesítsd be semmivel,csak úgy natúr igyad .Napi 1-2 liter még a fogyó kúrába is segít,mert természetes méregtelenítő is.

2010. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de ezt a teát szoptatás alatt is lehet inni?
2010. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A paradicsom remek vízhajtó!

2010. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Én is 30kg-ot híztam. 48kg-al indultam de 78 után azt mondtam nehogy megmondják, hogy hány kiló vagyok mert rosszul leszek. Simán lement. Semmit sem tettem érte. Kb. 1 év alatt. Én szoptattam, ezért talán neked lehet, hogy egy kicsi sport kellene. Csak laza otthoni. De még szerintem várj egy kicsit vele. Ne légy türelmetlen!!!
2010. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt ne méregteleníts, ne igyál ilyen teát.
2010. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkozol ezekkel a teákkal? Akkor ne csodáld, hogy nincs tejed. Én a helyedben még mindig nem adnám fel a szoptatást. Ha próbálkozol talán ingerböl is lehet, hogy sikerül.
2010. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A tuti ötlet az idő. Miért akarnál normális esetben szülés után 3 hónappal ugyanúgy kinézni mint előtte???
2010. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
A babavárás 9 hónapjában kellett volna odafigyelni és akkor most a szoptatásra koncentrálhatnál.Ez egy anya dolga ilyenkor!!! Neked sem a gyerek az első! Ajjaj....!!!!!
2010. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat!

Először is kb. 3 hétig ha volt tejem akkor sokat mondom.Próbálkoztam mindenfélével( homeós bogyók, more milk, ricinus comunis, kecskeruti fűtea, alkoholmentes sör, 7-5-3-1-s fejés technika) de semmi.Még csak meg sem indult rendesen a tejem, de sajnos senki sem volt nagy "tejcsárda" a családban.

Mi az hogy a 9 hónap alatt kellett volna vigyáznom?Ne is haragudj, de nem tudsz rólam semmit.Csak gyümölcsöt és zöldséget + teljeskiőrlésű kenyeret ettem, mert amúgy is hajlamos vagyok a hízásra, és a vérnyomásommal is gondok voltak világéletemben így nem ehettem semmi mást.Rengeteg dokinál voltam a lassú anyagcserém miatt is, mert 2 hetente ha eljutok a WC-re.És ugye ha nem megfelelő az anyagcsere, vagy csak egy félét eszel huzamosabb ideig, raktároz a szervezeted.

Ha nem a gyerekemmel foglalkoztam volna már akkor is, akkor mindent eszek amit megkívánok, de neki káros.A terhesvitamintól hánytam egyedül, de azt is leerőltettem, mert kellett.

Miért kell ítélkezni?

A teákat pedig (csalán, vízhajtó) még most sem próbáltam ki, mert már régen sem használt.Terhességem előtt.

2010. ápr. 15. 23:14
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem a kinézetemmel van gond, egyáltalán nem foglalkoztat.Csak amikor 3*-r akkorára van dagadva a lábam akkor nem épp kellemes mászkálni vele.
2010. ápr. 15. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!