Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy 20 évesen még...

Normális hogy 20 évesen még nem tudnék elképzelni gyereket magamnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szerintem ennyi idősen még mi magunk is gyerekek vagyunk.. Legalább is én így érzem.

Szerintetek az hogy nem szeretnék gyereket az csak ideiglenes vagy ilyen típus lehetek?


2016. jún. 21. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Normâlis.
2016. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Kit érdekel, hogy te mit tudsz elképzelni magadnak?
2016. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az igen:D

Egy érett felnőtt nő kommentjét láthattuk :D

Nem azért tettem fel a kérdést mert bárkit is érdekel hanem mert véleményekre voltam kiváncsi :D

2016. jún. 21. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen normális de nem korfüggvenye hanem kapcsolat fuggvenye.

Egy felelossegteljes igazi Ferfi mellett mindjart maskepp lehet a világot látni.

2016. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20 evesen kezdtem dolgozni egyetem mellett. Akkoriban a legfobb szorakozasom muzeumba jaras es baratnokkel kavezgatas volt. 29 vagyok, most lett gyerekem, mert mar nem vagyok en magam is gyerek.


De persze el tudok kepzelni egy erett 20 evest, aki mar met eve dolgozik, stabil kapcsolata van. Csak en magam nem ismerek ilyet, de attol meg letezhet.

2016. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő, van akinek már van gyereke a 20as évei elején mert stabil kapcsolata van és igy szerették volna, de van olyan is aki 30-40éves és nem akar/t gyereket és kész. Az hogy te gyereknek érzed magad még a te dolgod, van aki már érettebb ebben a korban és a körülményei is adottak a családhoz.
2016. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is normalis. Nemcsak egyenfuggo vagy kapcsolatfuggo (bar ez igazabol mast jelent), hanem helyzetfuggo is. Hisz amig nem tudsz annak a gyereknek megfelelo korulmenyeket teremteni, magadnak (!!) fuggetlen, felnott eletet biztositani, hogy kiegyensulyozott anya mellett nevelkedhessen, addig nem is lenne idealis.
2016. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Ha el tudnál, az is az lenne. Ha sosem szeretnél gyereket, az is, de lehet, hogy később majd szeretnél (velem pl. így volt).
2016. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!