Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gumikacsát mivel lehet tisztít...

Gumikacsát mivel lehet tisztítani?

Figyelt kérdés

Fő gondom az, hogy nem tudom, hogy mi az, ami esetleg oldja akár a műanyagot, akár a színét.

Ráadásul az alján levő lyukon telemegy vízzel, szerintem egy idő után élőflóra nő belül, azt se ártana néha kipucolni.


Két hete vannak meg, eddig csak forró vízzel leöblítettem őket, de hosszútávra gondolom ez kevés lesz.


2016. jún. 22. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kuka. Nálunk is bepenészednek,kidobom őket,most is aktuális legalább három kidobása. Pepcoba olcsó,ott veszem,nem kacsa,sokféle.
2016. jún. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a belseje nem tud kiszáradni, egy idő után bepenészedik. Máskor épp itt olvastam, hogy van aki beragasztja a lyukat ragasztópisztollyal, így nem jut bele a víz.
2016. jún. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én néha tele szoktam szívni a belsejét Domestos-os vízzel, és hagyom benne egy ideig. Egyébként szinte bármivel tisztíthatod, én a múltkor a mosógépbe raktam be mosózsákban.
2016. jún. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kidobtam ezeket, vannak ilyen műanyag fürdő poharak,abban nem áll meg a víz
2016. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kacsáknál pont azt élvezi, hogy fel lehet szívni, majd kinyomni belőlük a vizet. Akkor marad a kuka és az új kacsák.
2016. jún. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!