Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nalatok mennyivel a hazassagko...

Nalatok mennyivel a hazassagkotes utan jott a gyermek? ( tovabb)

Figyelt kérdés
Akik ossze is hazasodtatok, nalatok mennyi idovel a hazassagkotes utan jott a baba? Vedekeztetek meg eskuvo utan, vagy akkor mar ugy voltatok, hogy mostmar johet barmikor, nem tesztek ellene semmit? Meselnetek errol egy kicsit kerlek? Csalad surgette a gyerektemat?

2016. jún. 22. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi nem éltünk együtt házasság előtt szóval nem akartunk azért egyből babát, úgy voltuk 1 évet mindenképpen várunk, onnantól már mind1 volt mikor, kb 1,5 év múlva jött össze, de nem direkt igy terveztük, de nagyon örültünk:-) senki sem siettette, kérdezgette amúgy nálunk.
2016. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Bella169 ***** válasza:
83%

Mi egy év együttélés után házasodtunk össze, addig jegyesek voltunk.

Már nagyon szerettünk volna babát, de az esküvőt meg akartuk várni.

Az esküvő napjától már nem védekeztünk, de így is másfél év kellett hozzá, hogy teherbe essek, így a 2. házassági évfordulónk után másfél hónappal született meg a kislányunk.

A család nem sürgette a gyerektémát, sőt inkább tolták volna még egy picit, hogy a szülés elött befejezzem az egyetemet, de mi meg dirrekte az egyetem alá terveztük a szülést. Végül összejött, és maradt olyan 1-1,5 évem az egyetemből, amit a kicsi 1 éves kora után folytatok levelezőn.

2016. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Mi idén májusba voltunk 1éves házasok és a jövő hónapban kezdünk neki a babaprojekbe. 6éve vagyunk együtt és 5éve élünkegyütt :) így beszéltük meg a férjemmel.. Először a lakást akartuk befejezni. Sikerült. :) nálunk amikor bejelentetük h lesz esküvő már akkor kérdezték, hogy baba van a dologba..(nem is értem két ember csak akkor házasodhat össze ha becsúszott a gyerek?! Nem is értem) az esküvő után is szinte minden hónapban megkérdezték, hogy mikor lesz baba? Mikor lesz unoka? Hiába mondtuk, hogy majd 1év múlva próbálkozunk akkor is kérdezgették. A végén kb fél év múlva már kínunkba ha kêrdezték akkor inkább azt mondtuk, hogy rajta vagyunk.. Szerencsére azóta nem faggatóznak. :)

21/N

2016. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, johetnek meg ¨! :)
2016. jún. 22. 16:28
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Mi nyáron leszünk 2 éves házasok, amúgy lassan 7 éve együtt.

Mi jövőre állunk neki :)

2016. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:) azert tettem fel a kerdest egyebkent, mert mi friss hazasok vagyun, de mar az eskuvo elott is jottek a megjegyzesek , hogy biztos baba miatt hazasodunk ( persze, mert csak akkor lehet), azota meg jonnek a kerdesek, hogy mikor lesz gyerek, ne varjunk mar sokat, stb.... ugy gondolom , ez eleg intim tema ahhoz, hogy ne engedtessek meg masoknak a legkisebb mertekben sem beleszolni, jo hogy nem azt kerdezik meg, hogy szexelunk e eleg, ertitek , na..... idegesito.
2016. jún. 22. 16:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Májusban házasodtunk, június végén beszéltük meg, hogy akár lehetne baba is, így akkor már nem is védekeztünk. A következő év elején fogant meg a kisfiunk, szóval már több, mint 1 éve voltunk házasok, mikor megszületett a gyerkőc.

A család nem szólt bele, nem sürgetett semmit.

Az meg, hogy ki mit gondol, vagy gondolt, ha gondolt, arra meg nem szoktam adni.:)

2016. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi idén májusban házasodtunk, és december elején érkezik a baba. Most vagyok 16 hetes kismama.

Tavaly ősszel kezdtünk el próbálkozni,

tavaly decemberben beszéltünk az anyakönyvvezetővel, megbeszéltünk egy idei májusi esküvőt.

Márciusban összehoztunk egy babát, áprilisban tudomásunkra jutott, hogy érkezik.

Májusban, én -11 hetes kismamaként- házasodtunk.

Nem a baba miatt volt esküvő.

Így jött ki.

2016. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
11 hónappal az esküvő után született, előtte mindössze egy éve ismertük egymást, és már 25 éves házasok vagyunk. :)
2016. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel evvel az osszekoltozes utan volt az eskuvo. Mindenki azt hitte, terhes vagyok, mert nem szezonban volt az eskuvo. A gyerek dolgot fel evre ra kezdtuk el, egybol sikerult, majd elveteltem. Kivizsgalas es 3 honap mulva uj baba. A csalad nem eroltette a kerdest egyebkent soha (tudtak hogy szeretjuk a munkankat es jol elvagyunk).
2016. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!