Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem túl gyakori fiú neveket?...

Nem túl gyakori fiú neveket? Nem baj ha nem teljesen, , magyaros"! Kevin meg ilyeneket NE!

Figyelt kérdés
Olivér,Benett,Teodór az eddigi kedvencem!
2016. jún. 22. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A màsodik fiam Dusàn lesz
2016. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam Leó, és tetszik még a Félix és a Szilveszter is.
2016. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Olivér szép, Benett borzalmas,meg ha nem akarsz gyakorit akkor azonnal vesd el, Teodor elmegy


Konrád, Kornél, Miron, Maxim, Alex, Iván, Samu, Simon, Vencel

2016. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem az eddigiek nem nyerők!
2016. jún. 22. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Dominik&Benett&Olivér a kisfiaim neve :)

Dominik,Noel,Zente,Zsombor,Alex,Alen,Patrik,Hunor,Keve,Zalán,Kende,Botond ésatöbbi

Nem tudom konkrétan milyen névre gondoltál,merthogy amiket eddig irtak magyarosak de neked nem tetszik,és el kell hogy keseritselek a Benett és Olivér is külföldi név pont mint a Kevin :D meg amúgy most elég felkapott ez a két név.

2016. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az Olivér és a Benett gyakori...meg amiket többen javasolnak azok is. Ha ritkát akarsz akkor inkább a régi nevek közül válassz pl. Gellért, János, István, Mátyás és hasonlók, tuti egyedüli lesz az oviban, iskolában.
2016. jún. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Benedikt
2016. jún. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Teodòron kìvül gyakoriak. Valér,Vencel,Donát,Nándor,Kornél,Andor,Bende,Soma,Ármin,Adriàn
2016. jún. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Benjámin, Simon, Bercel, Dusán, Toma, Csaba (! nagyon régen találkoztam gyerek Csabával)


Teodor, Teó mostanában kezd gyakorivá válni. na jó, nem tömeges név, de az oviban 2-3 ilyen nevű kisfiú (vagy vmelyik gyerek kistesója) is van. Benett, Olivér szintén. Utóbbból legalább 6-7 van az oviban.

2016. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mirkó, Flórián, Bercel, Amadé, Ágoston, Bulcsú, Keve, Larion, Medox, Ticián

amik nekem tetszenek :)

2016. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!