Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetesek vagyunk, már...

34-35 hetesek vagyunk, már teljesen kivagyok. Szinte minden éjjel azt álmodom h vkivel megcsal a párom, és h megőrülök emiatt kinomban mikor kiderül, teljesen kiborulok. Ez vminek a jele lehet? Más is álmodik ilyeneket?

Figyelt kérdés
Teljesen el vok emiatt szomorodva, és már félek lefeküdni is, h már megint nehogy ezzel álmodjak. ő nincs itthon külfüldön dolgozik, elég rossz nélküle nekem, meg a kicsinek. de mostmár annyira bánt h ilyeneket álmodom, csak erre tudok gondolni. tudat alatt megérezhetem h ha vmi gond van v történt valami ilyesmi velünk?
2008. okt. 9. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


amikor vártam a kisbabámat, nekem is voltak ilyen rémálmaim, igaz nekem nem külföldön dolgozik a párom. Én csak azt tudom neked tanácsolni, hogy ne foglalkozz ezekkel az álmokkal, feleslegesen ne izgasd magad, mert az a babátoknak sem jó. Szerintem ez nem megérzés, csak a párod hiánya:) na meg a hormonok:)


felhőtlen babavárást!

2008. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Olvastam valahol, hogy ez teljesen normális. A várandósság ideje alatt a kismamák többet álmondnak, és az álmok általában nagyon érzelemdúsak; gyakoriak a szexuális töltetűek is. Szerintem nem kell aggódnod emiatt, csak a hormonok teszik és persze a megváltozott "feltételek". Nekem szülés után elmúlt. Igaz, hogy azóta meg mindig a pici lányommal álmodok. :)))


Szép álmokat és nyugi, ez normális!

Könnyű szülést!

Zita (24 hetes baba anyukája)

2008. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megérzés lenne, ez csak kémia. Én egy héten kb. 5-ször álmodtam, hogy megcsal, vagy lelép a párom. Ennek ellenére tudom, hogy sose tenne ilyet. Mi jókat röhögtünk rajta, hogy már megint mit álmodtam. Biztos a Te párod se tenne soha olyat, amiket álmodsz.
2008. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást, és remélem mert akkor nagyon kiborulnék.
2008. okt. 9. 09:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló vagyok.

ha egy jótanácsot elfogadsz! ne gyötörd ezzel a férjedet, úgy értem ne ess neki, hogy biztos megcsal mert azt álmodtad! bár nem ismerem,de biztos nem örülne neki, ha olyannal gyanusítod, ami meg sem történt. Inkább ti is nevessetek rajta!


:)

2008. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is álmodtam ilyeneket, de én nem vettem komolyan, mi is jót röhögtünk rajta. Reggelente mindíg mondam a páromnak: Na, az éjjel megint megcsaltál! :)

Nem kell az ilyet komolyan venni, azt olvastam, terhesség ideje alatt teljesen normális. Nyugodj meg! Üdv 34 hetes kismama

2008. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont ma reggel fogadtam én is úgy a páromat,amikor hazajött a melóból,hogy:megcsaltál és elhagytál.

Én is rengetegszer álmodom rosszat.

25 hetes kismama

2008. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!Én is ezt álmodom egyfolytában,hogy megcsal a párom:(és ilyenkor elönt a féltékenység:(,De van ennél is rosszabb álmom,hogy meghal és én nagyon sírók:(.Már éjszaka alig merek aludni,ami ugy sem megy:(.

Boldog babavárást!

33 hetes kismami

2008. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

Ne izgulj szerintem ez valami "kismama betegseg" En 22 hetes trhes vagyok es teljesen kikeszulok, hogy allandoan ezt almodom...:D igaz az en parom mellettem van de akkor is nagyon rosz. Es az a baj hogy olyan valoszeru.

Szoval fel a fejjel, es csak orulj a picinek, meglatod minden rendben lesz.

Boldog babavarast

2008. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!