Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondjatok kérlek olyan horrort...

Mondjatok kérlek olyan horrort ami érzelmileg teljesen tönkretesz. Valami nagyon nagyon nagyon parásat hogy 3 napig ne merjek aludni. :D Ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg szellemes, démonos vagy valami természerfeletti erő legyen benne és ne embetek gyilkolásszanak. Szóval ne fűrész legyen meg ilyenek. Nem tudtam értelmesebben elmondani. :)
2014. ápr. 12. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

A dolog - az eredeti, nem a mostani.


[link]


A sötétség fejedelme


[link]

2014. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kukorica gyermekei

Texasi láncfûrész 1;2;3;

A kör

Penge

Slender man- The film

2014. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :) Most lesz időm mindre. Gipszben van a lábam, meg sem moccanhatok egészn 10 napig. Vagyis mostmár csak 9 és fél. :D


Halálra unom magam és mát szinte mindent csináltam amit fekve lehet.... olvastam, virágmintás dekort festettem a falamra, filmeztem neteztem gyöngyöt fűztem.

Ha van valami ötlet még akkor jöhet. ;)

2014. ápr. 12. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Noroi

Ju-On

A szem (2002)

Session 9

A ház hideg szíve

Below-Merülés a félelembe

Rec

Ghostwatch

Fehér Zaj

Asszony feketében (1989)

2014. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Halálhajó (Event Horizon)


Ez egy 1997-es science-fiction horror. Nekem bejött, nézd meg esetleg ezt is, ha most úgyis annyi időd van :)


Mi történt a lábaddal?

2014. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Még eszembe jutott közben Stephen King.


A klasszikus King-adaptációk közül szerintem nagyon jó az Állattemető és a Ragyogás. Ezekben van természetfeletti erő bőven :)


A Tortúra is nagyszerű, de abban nincsenek démonok.

2014. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocs, az Állattemető megfilmesítve a Kedvencek temetője címet kapta, úgy találod meg :)
2014. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben. :) Köszönöm szépen a segítséget. <3


szép napot nektek. :)

2014. ápr. 14. 11:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég ügyetlen vagyok, és röplabda meccs vége felé amikor felugroztam a labdáért egy másik lánnyal valahogy alám került a lába és arra érkeztem vissza... részleges szalagszakadás lett a vége. De a masik lánynak szerencsére nincs baja. :)
2014. ápr. 14. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!