Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 hetes baba nem hizik elegge?

13 hetes baba nem hizik elegge?

Figyelt kérdés
Ma 13 hetes kisfiam 5,05 kg es 65 centi. Attol tartok, hogy nem hizik elegge. Teljesen anyatejes, eszik is eleget, tejem is eleg. Az utobbi heten eleg sok volt a kakis pelenka (napi 1, volt amikor 2), ami egyaltalan nem volt jellemzo, volt, hogy 8 nap is eltelt ket kakilas kozott. Apja is magas vekony, de aggodom, mert a gyerek nem hozza a "tablazat szerinti" sulyat. Mi a velemenyetek? Koszonom

#vékony #13 hetes baba
2016. jún. 25. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van minden!

Ha a védőnő vagy doki kötözködne mond hogy ilyen fajták vagytok.

A lányom nem a tablazat szerint hizott meg is jegyeztek mert 10 dkg hijja volt a féléves kornak. Semmi baj a kakival se. Normális minden!

2016. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyivel született és mennyivel hoztátok haza?
2016. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, 5 hónapos lányom most 65 cm, nem lehet, hogy a te babád most hosszra nőtt?
2016. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nalam!!! Kislanyom 12 hetesen 5,06 kg volt!! Mondtak, h ne a szokasos 4 het mulva vigyem ujra meretni, hanem 3 het mulva. Vittem 15 hetesen, 5,42 kg, az sem volt vmi jo, vittem megint 3 het mulva, 6,06 kg volt!!!! Tobb mint fel kilot szedett fel 3 het alatt. Nem hizhatnak mindig ugyanolyan utemben, ha nyulnak hosszra, akkor nem hoznak sokat. En babam es 65 cm :) tehat nyugi, lehet majd felszedi hamarosan o is.

Kizarolag anyatejes az en babam is.

2016. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudtam 3 óránként van pelenka csere nem 8 naponként
2016. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A babák nem nézegetik a táblázatokat, így nem tudják, mennyit kell hízniuk. ;) A nagyobbik fiam 5080 g volt 3 hónaposan, és "csak" 61 cm, de látszott rajta, hogy ilyen alkat. Mennyivel született?
2016. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!