Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba, gyerek közelében totál...

Baba, gyerek közelében totál nem tudom mit kéne mondanom, csinálnom mert engem eléggé hidegen hagynak. Csajok mit vártok el ilyenkor egy huszonéves férfitől?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
engem is hidegen hagynak, 25 éves csaj vagyok... holott akarok gyereket...
2015. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit nem várok el. :) Senkitől. :)

Nem kell a gyerekről beszélni / kérdezni ha nem akarsz, ezzel semmi baj nincs.

Most 7végén összefutottam egy rég látott baráttal (pasi), ő csak annyit jegyzett meg , hogy de rég taliztunk, meg hogy hú nekem gyerekem is van, és megkérdezte, hogy most mennyi idős. Ennyi volt.

:)

Ha meg több időt töltesz gyerekes ismerőssel, akkor is mit kéne beszélni?... Én se beszélnék a gyerekekről, nekem hiába van 2, nem szeretek állandóan gyerek témáról beszélni. Van ezer más dolog, amiről lehet.

Illendőségből azért nem árt érdeklődni, hogy mittomén mennyi idős (ha baba), meg h jól megy-e a suli, szereti-e az ovit. Aztán ennyi.

2015. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Max jaj de szép mi a neve?
2015. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló 2-es véleményét.
2015. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mittudomén, ha már nagyobb a gyerek, megkérdezel tőle pár dolgot. Mi a kedvenc meséd, milyen az ovi, várja-e már az ovit, hova sétálnak anyával, stb. stb. ha meg baba akkor anyujától megkérded, hogy jól alszik-e a baba, megviseli-e a fogzás, és megdicséred, milyen gyönyörű. Szerintem ezzel az illendőségi részét le is tudtuk. :D A mai huszonéves férfiak nagy többségétől még távol áll a téma, egészen addig, míg a sajátjuk meg nem születik. Addig szerintem az értelmesebb nők sem várják el, hogy körbeujjongják a gyerkőcöt a barátok, volt osztálytársak.

Ha viszont mondjuk van egy nőnemű barátod, akinek gyereke született, akkor igyekezz őt minél többször meglátogatni. Nagyon magányos tud lenni az otthon töltött idő a babával.

2015. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell mondanod. Udvariasan megkérdezed, hogy vannak, milyen szép a babája és eleresztesz egy mosolyt. Nőként én sokkal többre értékelem, ha egy férfi gügyögés helyett utat csinál a babakocsinak, kinyitja az ajtót, segít felszállni a buszra, helyet csinál.
2015. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!