Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eléggé támadnak engem, mert...

Eléggé támadnak engem, mert jövő szeptemberben el szeretnék utazni kettesben a férjemmel 1 hétre, a gyerekek nélkül. Most tényleg, jogos?

Figyelt kérdés

akkor lesz a nagy 4,5 éves, a kicsi majdnem 2 éves.

Eddig mindig mentünk mindenhova a gyerekekkel, sosem hagytuk otthon őket. Még nem aludtak máshol. A nagy nagyon jó alkalmazkodik, a kicsi még csak 8 hónapos múlt. Picit félős baba. Nagyon szeretem őket.

Az én ötletem volt az, hogy nyáron családi nyaralás, ősszel meg férjes. A férjem belement.


szerintetek? Kicsik a gyerekek még hozzá? Halasszuk el?



2014. júl. 14. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ki támad? Kinek van ehhez köze? Szerintem nagyon is jó ötlet, hogy évente pár napot gyerekek nélkül is, kettesben töltsetek! Minden párnak jót tenne!
2014. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom apos-anyos, hogy micsoda anya az ilyen, az o kisunokajukat magara hagyna.


Ne foglalkozz veluk, ha a gyerekek elvannak a nagyszulovel vagy mas rokonnal (ezt azert elotte teszteljetek le!), nektek is jar egy kis nyugi.

2014. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

én még a 2 évesemet nem merném itt hagyni 1 hétre, de neki még nincs tesója!

tesóval már sztem más lenne...

és ugyanakkor én is nagyon vágyok már arra, hogy majd csak mi ketten elmenjünk valahová! senki nincs aki segítene, mindent magunk csinálunk, 2 hetente tudok egy órára elmenni itthonról, amikor a körmömet csináltatom. igenis vágyik az emberek egy kis töltődésre!

szerintem ha jó helyen hagyod őket és el vannak együtt, menjetek és érezzétek jól magatokat!! :-)

2014. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menjetek, a gyerekek jól ellesznek és szüksége van a férjnek a feleségre, a feleségnek meg a férjre, hogy együtt legyenek, gyerekek nélkül, kettesben. Attól, hogy vannak gyerekek ti még házaspár vagytok....
2014. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem az apósék támadnak .És az én szüleimmel lennének,na meg a testvéremmékkel is. Ha tényleg gáz lenne, akkor halasztanék, minden szó nélkül.

köszönöm az eddigi válaszokat

2014. júl. 14. 17:36
 6/11 A kérdező kommentje:
örülök a válaszoknak :) most sokkal de sokkal nyugodtabb vagyok
2014. júl. 14. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajuk nem lesz, ne foglalkozz a beszólongatókkal. Most az a baj, hogy elmentek, ha nem mennétek akkor azzal lenne valakinek baja, hogy miért tartod állandóan a s...ggedben a gyerekeket és nem figyelsz a férjedre, majd le fog lépni más nővel, stb....

Valakinek úgysem lesz jó amit csinálsz.

A férjed és a saját véleményed számít, hogy szerinted mi a legjobb nektek és a gyerekeknek. Mert ha ti nyugodtan, feltöltődve mentek vissza nyaralás után a gyerekekhez, akkor azzal ők is nyernek.

Ebben a korban meg már buli a nagyszülőnél, főleg ha van egy kis kényeztetés, olyan ami általában nem mindennapos.

2014. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi gyerekeink most 2 és 4,5 évesek, és mostanában kezdem azt érezni, hogy meglennék már nélkülük egy pár napig. Tehát megértelek. Ha meg tudjátok oldani, akkor ez jó. De a mindkét gyereket idejében kezdjétek majd hozzászoktatni a máshol alváshoz, nálunk ez nem megy egyelőre. Nem biztos, hogy egyből egy hétre elmennék mellőlük, de 3-4 napra biztosan. (de ez nálunk egyelőre nem fog összejönni)
2014. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt szerintem egyáltalán nem jogos, ott lesznek egymásnak, mint testvérek, ha van olyasvalaki, akire nyugdt szívvel rábízod őket, akkor menjetek bátran!

másrészt pedig, ehhez az égvilágon senkinek semmi köze rajtatok kívül..ne foglalkozz a negatív emberekkel.

2014. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez nincs senkinek köze,és jól teszitek,hogy elmentek, nem kicsik a gyerekek hozzá.
2014. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!