Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segíthet 5 év után az intimtorna?

Segíthet 5 év után az intimtorna?

Figyelt kérdés
5 éve szültem, sajnos nagyon tág maradt a hüvelyem. Elég későn jutott eszembe tudom. Segíthet még ennyi idő után vagy hagyjam már? Nőgyógyász nem igazán mondott rá semmit, csak tornáztassam. Tudom ez nem a nők egészsége témakör de itt sok anyuka van, gondoltam teszek itt egy próbát. Van valakinek tapasztalata, mennyit lehet javítani a helyzeten ennyi idő után?
2016. jún. 26. 06:18
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
86%
Segít. De érdemes szakembert keresned, aki pontosan megtanítja.
2016. jún. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni. Javìtani fog,hogy mennyit az az izmaidon múlik. Inkontinencia ellen is jó,szóval mindenképpen jót teszel.
2016. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Kezd azzal h pisilesnel szakasosan pisilsz :-) ezzel.raerezhetsz arra h ott bizony izmok is vannak

Majd probalgasd ezeket mozgatni a testhelyzet ami neked megfelel

Napi 2x10 perc eleg ra es barhol csinalhatod


Am meg a huvely tagassaga genetika is

Nekem 3 gyerek utan is szuk

Masnak meg szulas nelkul is tag

2016. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ne pisilj szakaszosan!Többet árt mint használ.Tanuld meg a Kriston féle intim tornát,és használni fog.
2016. jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Snorri ***** válasza:
100%
Kriston intim torna. Van könyv is, nagyon jó. Sokkal, de sokkal rosszabb helyzetben is segít. Tényleg ne pisilj szakaszosan, az csak állapotfelmérésre jó. Amúgy hosszútávon árt.
2016. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Majd probalgasd ezeket mozgatni a testhelyzet ami neked megfelel"


Pont, hogy nagyon nem mindegy a testhelyzet. Érdemes beruházni egy tanfolyamra, megtanulni egyszer és életed végéig használható tudást szerezni.

2016. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Segíthet, de szakemberrel érdemes megtanulni a gyakorlatokat, mert ha rosszul végzed őket, akkor többet árt mint használ. Nekem 5 évesen volt egy gyerekkori balesetem, amiben sérült a hüvelyem, gátam, végbelem és 21 évesen jutottam el gyógytornászhoz. Több hónapig jártam, amíg kialakult a nekem megfelelő.gyakorlatsor, de megérte, mert minden panaszom megszüntette, de tényleg szakemberrel kell a gyakorlatokat megtanulni. Én az egyik gyakorlattal jártam úgy, hogy a foglalkozáson jól csináltam, otthon viszont rosszul, és előhozta az aranyeremet, nagyon durva volt. Mentem két hét múlva a foglalkozásra, mondtam a panaszom, megnézte a gyógytornász, hogyan csinálom az adott gyakorlatot, és kiderült, hogy pont ellentétes irányú mozgást végzek, de azt mondta, hogy majdnem mindenkinél van egy-egy gyakorlat, amit helytelenül kivitelez, ezért van szoros kontroll a betanulási időszak alatt.
2016. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, olyan jó hogy nem reménytelen! Feldobtátok a napom, köszönöm!
2016. jún. 26. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:
nőgyógyász írhat ki gyógytornát, és a gyógytornász lányok nagyon jól meg tudják mutatni milyen gyakorlatot csinálj. Ráadásul ez ingyen van, ha tébés helyre mész.Pár alkalom elég, utána már csak az otthoni gyakorlás kell
2016. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!