Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülés után alakult ki...

A szülés után alakult ki esetleg nálatok inkontinencia? Mit lehet vele csinálni? Csak az intimtorna segít?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyesek megesküsznek rá. Mármint az intim tornára. Ki kell próbálni mert valóban van akinek az is elég. Nekem nem vált be. Egy ismerősömet meg műtötték is e miatt. Szóval mindenkinek másképp oldodik meg.
2010. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig nekem is gondot okozott, pedig előtte órákig vissza tudtam tartani. Idővel elmúlt, talán még mindig nem olyan erős ott az izom mondjuk, de elég sok ún. Kegel gyakorlat - egyszerű feszítése az izomnak, mintha visszatartanád - rengeteget segít. Ebből kb 100-200 naponta. Hajrá :-)
2010. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 19 hónapja szültem és nemhogy javult volna, egyre rosszabb lett. Nekem nem segített a torna. Most kezdtem el gondolkodni a műtéten....
2010. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, és ennek elennére előfordult ha köhögtem. Nem is értem ez hogyan lehet. De nekem elmúlt magától szerencsére.
2010. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt magától, szerencsére.
2010. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szülés után annyira nem tudtam tartani, hogy félúton kijött a teljes adag .(((( Nem-terhesen (mert most is épp az vagyok) "csak" tüsszentéskor cseppen be kicsit. Épp tegnap kérdeztem a dokimat intim plaszika ügyben, 180.000 ft-ért csinálja, h egyáltalán ne legyen többé, később se inkontinencia bajom...

De csak akkor lehet ha már tutira nem akarsz több babát.

2010. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!