Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legalkalm...

Szerintetek melyik a legalkalmasabb magyarországi város a gyereknevelésre?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj de ez olyan hülye kérdés!

Igazából az tudna erre válaszolni, akinek van legalább egy tucat gyereke, és mindent más városban szülte-nevelte-bár ez is baromság!!!!!

2016. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha én válasthatnék, akkor mindenképpen Nyugat-MO-n nevelném fel a gyerekeimet. Győr, Sopron pl.
2016. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

En azt gondolom, szamunkra Budapest ez a varos. De hangsulyozom, hogy szamunkra. Van sok park a keruletben, van kulturalis elet, vannak kiemelkedoen jo gimnaziumok, ovodak, iskolak. Az ember gyerekét nem jegyzik meg, mindenhol tiszta lappal indulhat. Mi Duna-parton lakunk, belvarosi keruletben. Mi ezeket a dolgokat szeretjuk. Ami meg kapcsolatos a gyerekneveleshez, de nem konkretan, az az, hogy itt magas a GDP es vannak munkahelyek még.


De pl aki kertes hazat akar, vagy allatot tartani (nwm haszonallatot) az nem biztos, hogy jobban jar kulso kerulettel, mint videkkel.

2016. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Felcsút
2016. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Milyen kerdes ez ??

Ki mit szeret, es mik a lehetosegei ! En alfoldi vagyok, es a keresztfiam aki 6 eves , odaig van a kertert, megy az apjaval szantani, fat metszeni, locsolni, ott van mikor szuletnek a kismalacok. Neki ez ezerszer tobbet er mint egy pesti puccos jatszohaz.

De kinek mi! Sok varosi gyerek tyukot sem latott eloben.


Ertelmetlen a kerdes.

2016. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Felcsút :D sírok! :D ott a pont!!!:D
2016. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez az igényeitektől függ.
2016. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Győri vagyok. Itt remekül lehet gyereket nevelni. Győrkőcfesztivál, sok program. Bár én Győr olyan részén lakok, ami szinte olyan, mint egy nagy falu. Ezen a környéken még csak betörésről sem nagyon hallok. Inkább a belvárosban... Bár a nővérem falun /Ravazdon/ él, ott azt mondja remekül lehet gyereket nevelni.
2016. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a helytől függ.Mindenkinek másak az igényei.
2016. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szentendrén lakunk, számunkra ez az ideális város.
2016. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!