Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem első naptól fogva...

Akik nem első naptól fogva altattátok külön a babát, azok mikor tettétek külön szobába?

Figyelt kérdés
3 hónapos a fiam, kb 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Elgondolkodtam, hogy lassan átkerülhetne a saját szobájába, mert most még talán könnyebben megszokná, mint később. Az apja szerint még korai. Ti mikor tettétek át?
2016. jún. 26. 21:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Na, elég hülyén fogalmaztam meg a kérdést :)
2016. jún. 26. 21:14
 2/9 anonim ***** válasza:
5 hónaposan, addigra nőtte ki a bölcsőt.
2016. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont 3 hónaposan. Elkezdett nagyon sűrűn ébredni és bíztam benne, hogy a mi zajainkra. Valószínűleg az volt a gond. Első éjjel óránként felsírt de utána másfél hónapig átaludta az éjszakát.

Korábban is a saját ágyában aludt csak ugye a szobánkban, de volt pár méter az ágyunk között.

2016. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 évesen, akkor koltoztunk egy nagyobb lakásba. Nem volt semmi gond! Bár mi elotte se altatgattuk, betettuk az ágyába, jo éjszakát, puszi, puszi..és kimentunk a szobábol. O is 10 hetes kora ota alussza át az éjszakákat, este 9tol reggel 8ig, ébredés nélkul.
2016. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos korában költöztünk. Addig a mózesben aludt, mellettünk.

Amikor átköltöztünk, saját szobát kapott. nem volt gond vele, már 2 elmúlt, mellettünk csak akkor alszik el, ha nagyon beteg.

2016. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 hónaposan költöztettük külön szobába.
2016. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt 10 hónaposan, a másodikat 8 hónaposan tettük át másik szobába.
2016. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb. 10 hónaposan. Igaz, mi akkor költöztünk, előtte nem lehetett volna amúgy sem. Ha már az elejétől adott lett volna a külön szoba, akkor szerintem olyan 6 hónaposan tettem volna külön szobába, akkor már kezdte zavarni a forgolódás, beszélgetés, matatás.


A kicsi most 4 hónapos, most ő alszik a mi szobánkban, és ő is nagyjából 10 hónapos lesz, amikor megint költözünk (nem direkt, de valahogy így jött ki ismét), és akkor kap külön szobát :D Tesóval nem akarjuk összeköltöztetni, nagy a korkülönbség, már iskolás a nagy.

2016. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan 2 hónapos korában került a szobájába. Hason aludt és mivel már akkor is "közlekedett" hamar szükös lett a bölcsö és magát ébresztette fel. Semmi nem változott az alvásában, csak jobb lett, mert több helye volt.
2016. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!