Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi korkülönbséggel születet...

Kicsi korkülönbséggel született tesókat hogyan altattátok/altatjátok az első hónapokban? Melyiket ki (anya, apa), mikor, hova tette/teszi le aludni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kivàncsian vàrom a vàlaszokat,nekem 14 honap körkülönbség lesz a kettö között,Érdekes lesz.
2009. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem lányom 21 hós lesz, mire jön a kistesó, most 15. Javaslom, a nagyot mielőbb tanítsátok meg egyedül alaludni, nálunk ez 1 évesen történt meg (lehetett volna előbb is...)

Fürdetni együtt fogjuk őket úgy, hogy a nagy a nagykádban-apa fürdeti, én a kiskádban a kicsit. Apa öltöztetzi a nagyot, én öltöztetem a kicsit. Lányom már tudja, hogy öltözés után puszi, be az ágyba, plüssálatok elrendezése, kis beszélgetés, hogy mi történt az nap, villany le, és alvás van reggelig-remélem ez így is marad, és nem lesz gond. Ő a szobájában alszik, és becsukom rá az ajtót.

A kicsi az első 3-4 hónapban velünk egy szobában fog aludni a bölcsőben, őt is erre az elalvási módszerre akarom szoktatni, de már kiskorától, tehát remélem 4-5 hósan együtt tudom őket így letenni-akkor már egy szobában.

De én tervezek, Isten alkot, úgyhogy majd meglátjuk mit hoz a gyakorlat....

2009. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is valami hasonlót tervezek. Attól tartok, hogy zavarni fogják egymás álmát. A "nagyfiam" mostanában elég rossz alvó lett, igaz, éppen jönnek a kisőrlők...
2009. szept. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!