Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mikor és mennyit...

Anyukák! Mikor és mennyit foglalkoztok a testetekkel? Beleértve napi heti, havi szépítkezés, testmozgás?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Fodrászhoz nem járok. Hosszú hajam van, heti kétszer mosom meg.

Arctisztítás itthon.

Néha kifestem a körmöm. Elég szép formája van manikűr nélkül is.

Ruhákat Hádában veszek. Cipőt évi két-három párat.

Futni járok esténként. Évek óta 52 kg vagyok.

40/N, 3 iskolás gyermekkel.

2016. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Napi 7 km-t setalok viszonylag temposan a gyereket tolva. A szemoldokomet 1,5 hetente szedi kozmetikus, en nem tudom szepre. A hazunk aljaban van, a hajam ősz, ezert 5 hetente kell festetni fodrasznal, szinten a haz aljaban van. A ferjem hazajovetele utan megyek, gyerek nelkul. Ilyenkor nyaron 2 naponta honalj, labszar borotvalas, ket hetente intim reszek.


Szerintem ennyi.


Nyilvan furdok, kis smink, ilyesmi, 3 naponta hajmosas. Hetente egy arcradir a ferjemnek es nekem is itthon.:) Mas nem nagyon van. Nem sportolok semmit.

2016. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

10 hónapos a lányom

Gyorsan vissza fogytam szülés után ( genetika)

Minden nap sminkelés, otthonra is ( sokkal jobban érzem magam tőle)

Hajat itthon festek kb havonta

Lakkozom a körmöm.

Testmozgás csak a séta a babával

2016. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Kb napi egy órát. Ebben benne van a heti két szőrtelenítés teljes testre(nincs kapcsolatom), hetente szemöldökszedés, habkövezem a talpam, ha kell kitisztitom az arcom, hetente 3x mosok hajat, heti egyszer körkötvágot. Nem sportolok, csak ha szükségét érzem, nem esik nehezemre tartani a súlyom a folytonos gyerek után szaladgálással. Ha kimozdulok, akkor arra extrán készülök laza sminket is beleértve esetleg lakkot. Ez lehet játszótér, bolt, vagy akármi program. Nem festetem a hajam, nem járok fodrászhoz, se kozmetikushoz, se körmöshöz. Minden évszakra veszek egy két új ruhát, ami jól mutat a meglévőkkel is. Ki vagyok békülve magammal.
2016. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Heti 3szor járok edzésre, plusz ha van időm itthon is edzek. Havonta fodrász. Smink minden nap hetente körömlakkozás. Ruhákat 1-2 hetente vásárolok.
2016. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Heti 3x aerobicolok otthon, amíg alszik a legény, 3 hetente körmöshöz járok (gél lakk), sminkkelni nem szoktam, csak szempillaspirál.

Ruhát igény szerint veszek, nincs rendszerességhez kötve.

22. hónapos a fiam.

2016. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
hajmosás 2naponta (vagy kora reggel mikor még alszik pl.6kor,vagy este mikor már alszik, vagy a délutáni alvása alatt) hajfestés havonta, körömlakkozás heti 2x délutáni alvás alatt vagy este, 1-3 naponta gyors olajozás este nincs mindennap időm rá (34.hétben vagyok kismama olaj)borotválás 2 naponta, tusolás ebben a melegben most napi 2x de csak gyorsba 5perc alatt délután és este, smink hajvasalás általában minden nap de letudom 15perc alatt a kettőt vagy reggel mikor még nem kelt fel,vagy délután ha megvan a főzés stb, mikor tornáztam eleinte naponta 20perc mikor aludt,aztán mellette a szőnyegen úgy is,hogy fent volt (nagyobb korában már nem mikor nagyon pici volt,de most a kismama torna nem megy fáj mindenem :-( )
2016. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

1 eves a babam, egyedul nevelem, igy sok idom nincs.

2-3 hetente teljes test epillalas, 2-3 havonta fodrasz ( vagas - festes ) , heti ketszer hajmosas, smink csak ha megyek valahova de akkor is csak kis puder, pirosito, szempillaspiral, kormom nem festem, nem birom elviselni.

2016. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sport heti 2x, illetve ha van kedvem akkor este elmegyek futni (általában nincs :D).

Fodrászhoz megyek, ha kell, de hosszú hajam van, melírozva, szóval azért nem "romlik el" olyan hamar.

Kozmetikushoz szeretnék kicsit többet eljutni, de olyan macera gyerekfelügyeletet szerezni még akkor is, hogy végül általában megoldom én magam a gyantázást.

Sminkelni nem szoktam, csak ha megyek valahova.

8 hónapos a kisfiam.

2016. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de nem tetszenek a válaszok valakinek... :O

Vajon túl igényesnek véli a válaszadókat a lepontozó, vagy inkább igénytelennek?

Mi nem tetszik lepontozó? Remélem válaszolni is tudsz, nem csak a piros kezet nyomkodni...

2016. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!