Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy fura a kérdés, de...

Lehet, hogy fura a kérdés, de aki a 36-37. hét környékétől (vagy akár már előtte is) tele volt energiával, hogyan vezette le?

Figyelt kérdés
A legtöbben ilyenkor már nem szeretnek/tudnak mozogni, én viszont sokszor úgy érzem, tele vagyok levezetetlen energiával, nem érzem magam nyugodtnak, körbefutnám párszor a háztömböt, ilyesmi, de fizikailag meg ez nem megy. Hogyan lehet akkor ezt a felgyűlt energiát levezetni?

2016. febr. 9. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem sétálsz? Meg eleve nem értem, miért ne mehetne a mozgás 36-37 hetesen? Nem beget vagy "csak" terhes, ugyugy szabad mogozni, mint a terhesség elött.
2016. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39. hétig dolgoztam, és még a szülés napján is kismamatornáztam, nekem nagyon jól esett, emellett sokat sétáltam. Fél óra séta a munkahelyemre és hazafelé is. Amikor meg nem dolgoztam az utolsó héten, akkor ügyeket intézetünk, nst-re mentem, férjemet kísértem orvoshoz, mindenhova gyalog mentünk.
2016. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így éreztem én is. 39 hetesen még fát hordtam, annyira jól éreztem magam. Pontosan ahogy az első írja, séta séta séta!! Egy nap volt hogy 5 km-t is lesétáltam, ez pl konkrétan szülés előtt 2 nappal volt. Ilyenkor mást nem.nagyon tudsz tenni. Esetleg kismama torna?
2016. febr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kismamatornázom, tai chizok, még táncolgatni is szoktam, amennyire a hasamtól tudok, de fizikailag csak egy bizonyos ideig megy, és úgy érzem, hogy utána bent marad egy csomó energia. A séta is jó, csak 15 perc után szoktak jönni jóslók, amik teljesen belassítanak, és onnantól meg inkább hazajövök.
2016. febr. 9. 07:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 38 hetes vagyok, a 36. héttől van ez a sok pkusz energia, amit úgy érzem, nem tudok leadni:)
2016. febr. 9. 07:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele sétáltam otthon takarítottam de mindent. Volt mikor a nap nagy részét is kitette. Na meg főztem sütöttem. A szülés napján is sokat mentem és a konyhát sem hanyagoltam el. Naponta megmásztam a 4. emeletet ugyanis ott lakunk, nem bírtam otthon ülni azt kívántam bár maradtam volna dolgozni még egy kicsit.

Korábbanról nem tudok nyilatkozmi szeptemberben szültem és még az első hete is kánikula volt, augusztusban a 40 fokban neked se lenne kedved körbefutni a háztömböt.

2016. febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szex? Nagyon jó energia,stressz levezető!


Séta,torna,takarítás,szex 😁

2016. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most a 35. héten vagyok így, sokat shoppingolok (gyereknek, magunknak, mindenfélét). És eladtuk a régi lakásunkat, vettünk egy újat (csak albérletnek van, szerencsére nem a mi cuccaink mennek ide-oda:D). Szerveztem a szállítókat, járkáltunk az ügynökkel lakásokat nézni, sétálgattunk a környékeken.


Emiatt is, de egyébként is napi 2-3 km tuti megvan a napi sétánk.


Dolgozom is, terv szerint a 37. hétig, nagyon szeretem, itt benn is pörgök, amennyire lehet. Otthonról is csinálom, amit kell. (A babadolgok már mind megvannak, így nagy bevásárlásokat nem kell csinálni és nagy döntéseket se hozunk már.)


Otthon nem én csinálom a háztartást, így azzal nem tudom "lemozogni magam", hanem igazából közösen (vagyis, a férjem inkább azt mondaná, hogy ő:D), mert mindketten ugyanúgy dolgozunk.


Na meg, a szex. Az sokat segít! Végre megint tudok mozogni benne normálisan, szerencsére ugyanolyan gyakori maradt végig, mint előtte volt, de most már nemcsak ülni vagy térdelni, nagyon élvezem, hogy nem feszül, nem fáj, semmim.:)

2016. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!