Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2gyermek mellett mennyit...

2gyermek mellett mennyit foglalkozatok önmagatokkal? Mozgás szépitkezes fogászat, fodraszat, pedikur manikur, új ruha?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagy 3, 5eves a kicsi 11honapos! Fel oraval ebredek előttük! Akkor elkeszulodok én! Fodrász ha el jutok 3havonta vagatni akkor már jó! Manikűr 5hetente járok mikor hatalmas a lenoves! Uj ruha ritkán inkább mikor learazasok vannak jobban szeretek abból a pénzből a kicsiknek vásárolni! Sport minden este 20percet zumbazok ha elaludtak! Persze volt már hogy elmaradt! :-) Es Te kedves kérdező? Mi ihlette a kérdést?
2013. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A változás.két gyerek egy 7 hős szokásos és egy nagy óvás 3 éves változtatni fogyni,noiesebben szeretnék kinézni,nő is szeretnék lenni, 10 kg plusz van rajtam
2013. szept. 20. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:

3,5 évesem és egy 8 hósom van!

Mozgás:hetente 2x járok spinningelni addig Apa vagy Nagyik vigyáznak rájuk.Amúgy meg rengeteget sétálunk!

Szépítkezés:hosszú hajam van fél évente járok vágatni.lábamat magam gyantázom a hónomalját a férjem,fazongyantát a kozmetikusom.Szemöldökömet magam szedem festem!Műkörmöm nincs!Arcpakolást havonta 1x feldobok egyet!

Fogászat évente 1-2x elmegyek a fogkövet leszedetni,amúgy 31 évesen semmi baja a fogaimnak(ez az egy ami nem ment tönkre a terhesség,szülés,szoptatás alatt)

Új ruha..hát az ritkán évente 1-2x,inkább turizok!


Nagyjából ennyi!

2013. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"A változás.két gyerek egy 7 hős szokásos és egy nagy óvás 3 éves változtatni fogyni," Mi??
2013. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kicsi, 2 éves a nagy.

Én most dobtam le 11 kg-ot. Én attól fogyok, amit nem eszek meg, a mozgás részét pedig a gyerekek megoldják.

MOzgás ennyiben ki is merül. Fogászat: már mennem kellene, de nagy gond nincs amúgy a fogaimmal. Fodrászat: 1,5 havonta megyek kb. vágatni, magam festem itthon. Pedikűr: egész nyáron szép lakkozott körmöm volt, de ez nem tart sokáig, este 10-kor is felkenhető a lakk. Ugyanez érvényes a körmömre is.

Mindegy, mikor ébredünk, nálam a szemceruza és spirál alap. Most, hogy fogytam, az öltözködés könnyebb, a régi ruháimat elő tudom szedni.

2013. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 fiam van, 7 és 4 évesek, én pedig dolgozom.

Mozgás: futni és spinning-re járok, meg nemrég kipróbáltam a speedfitness-t és nagyon bejött. Nem olcsó, de nagyon hatásos és ami a legjobb, hogy munkaidőben el tudom végezni, így nem a gyerekektől veszek el vele időt. Mivel a párom reggeltől-estig dolgozik és egyedül hozom-viszem a gyerekeket mindenhová, nagyon nem mindegy, hogy mennyi időt vesz el az edzés.

Szépítkezés: hajamat 2 naponta mosom és beszárítom, 2 havonta megyek fodrászhoz. Minimál sminket használok (BB krém, korrektor, spirál). Kozmetikushoz havonta járok szemöldököz szedetni-festetni és hónalj- ill. fazongyantára, évente 2-3x pedig arctisztításra. Lábamat magamnak gyantázom.

Fogászat évi 1x, ill. szükség szerint, szerencsére nagyon szépek és rendezettek a fogaim.

Pedikűrös évi 2-3x, magamnak vágom és lakkozom a körmöt, ill. reszelem a sarkamat és sűrűn krémezem a lábam.

Manikűr: 2 éve géllakk van a körmömön, ami havi 1x1 órát jelent a műkörmösnél és 3e Ft-ba kerül. Sajnos elég béna körmön van, ezelőtt semmi nem maradt meg rajta, a géllakkal viszont 1 hónapig szép és ami a legjobb benne, hogy nem kell rá vigyáznom és bármit csinálhatok vele (mosogatás, takarítás stb). Tök rövid amúgy és csak sima lakk van rajta, nem díszíttetem mindenfélével :)

Új ruhák: minden hónapban veszek magamnak valamit, de úgy, hogy folyamatosan figyelem az akciókat. Teljes áron már nem is tudom mikor vásároltam utoljára :)

Összességében elég sokat költök magamra, de ez csak azóta van így, mióta újra dolgozom, mert szerencsére elég jó fizetést kapok, a munkámhoz pedig muszáj a jó megjelenés és az ápolt külső.

2013. szept. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!