Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sülés után testmozgás, torna,...

Sülés után testmozgás, torna, fogyás. Hogyan?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos a kisfiam, még szoptatok, úgyhogy nem fogyókúrázhatok, de azért próbálok odafigyelni arra, hogy mit eszek. Nincs rajtam olyan sok, 4-5 kiló, amit le szeretnék adni, amíg jön a jó idő, mert nagyon zavar, lényegében az egész a hasamon és derekamon van. Vékony testalkat vagyok, úgyhogy nagyon meglátszik és aránytalanul, rettenetesen hülyén néz ki.

Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy mozogtok? Eszközök nélkül. Mik a jó gyakorlatok kimondottan erre a területre? Sajnos nincs is sok időm, és mire oda jutnék, hulla vagyok, úgyhogy gyorsabb és hatékonyabb módszereket keresnék. Jó bevált tippek? Tudnátok ötleteket adni? Köszönöm



2013. ápr. 4. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja szültem,nekem a fenekemen és a hasamon van még vagy 3-4 kiló felesleg.

Én minden este felüléseket csinálok,semmi extra 4x50-et,ez jó a hasra,a fenekemre meg a combomra pedig szoba biciklizek.

Én is szoptatok mellette,nincs gond vele.

2013. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!