Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekesek, mennyire...

Többgyerekesek, mennyire hangoskodnak a gyerekek nálatok medencézés, kerti játék közben?

Figyelt kérdés

Mi már lassan nem is használjuk a kertünket mert a szomszéd állandóan beszólogat hogy hangosan játszik a 3 gyerek...Náluk is van gyerek, igaz ő soha sincs kint, mondjuk kertjük sincs mert tele van szeméttel meg benőtte a borostyán az egészet....

Nekünk szép füvesített, gyerekjátékkal tele..mégsem használjuk...véleményetek ?


2016. jún. 29. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Használjátok! Ti kertetek. Gondolom nem éjszaka hangoskodnak, mikor aludna.

Egyébként nem többgyerekes vagyok, de akkor is ez a véleményem.

2016. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is 3 gyerek van,mi sokat kint vagyunk.Szerintem "egészségesen" hangosak :) Ha túlzásba esnek szólok,és megy tovább a játék. Medencézest pedig el sem tudnám képzelni néma csendben! Szomszéddal ne foglalkozz,ha szól persze helyeseld aztán had'élvezzék a nyarat a gyerkők,ne zárd be őket! :)
2016. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vannak és igen, hangosak. Mindig letisztázzuk, hogy itthon nem kell túlüvölteni 20 másik gyereket mint az oviban, de ezt jellemzően elfelejtik :) Ha tényleg nagyon hangosak szólok nekik. Nálunk 2 kislány van a szomszédban, szép kertjük van, de kb heti 1x látom őket kint pár percre. Nagy a kontraszt itt is. De inkább rohangáljanak, azért van a kert.
2016. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Mi is 3 gyerekesek vagyunk,szintén kertes ház,medence,homokozó,csúszda,hinták,stb.Az "elviselhető szint" alatt hangoskodnak.Én rájuk szólok,mert sokat vannak kint,és bizony vannak szabályok.Bár szinte körül vagyunk véve gyerekesekkel-mindenhol 2-3 gyerek van-de meg tudok őrülni,amikor az egyik hátsó szomszédból órákon át a visítás,kiabálás hallatszik.Csak azért,mert az 5 éves ikrek játszanak.Az elég kemény volt,amikor az én legkisebbem 1 éves volt,még kint altattam VOLNA,de nem lehetett,mert az ikrek-akkor múltak 2 évesek-egész egyszerűen végig visították az udvari játékidőt.Többször beszéltem már a szülőkkel,és mindig mondják,hogy tudják,hogy szinte minden szomszédot zavarnak,de nem tudnak mit csinálni!Hogy miért nem fogalmam sincs,de mindegy.A többi szomszéd rászól a gyerekekre(hazudnék ha azt mondanám,hogy zavaróak a gyerekeik).
2016. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 acelsziv ***** válasza:
27%

Majd pont a szomszéd mondja meg... Hagyd őket rohangálni hadd legyenek a jó levegőn és fárasszák le magukat. Addig se amortizálódik a ház :D :D

A szomszéd meg tehet egy szívességet.

2016. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem vészes. A gyerekek néha hangosak, ha túlzásnak érzem, rájuk szólok. Van ami már engem is zavar, ezért úgy gondolom, van egy határ. De szerintem nyugodtan használjátok a kertet, csak ha túl hangosak, szólj rájuk. Mondjuk mi innen nyilván nem tudjuk, mi az, ami nektek normális, a szomszédnak meg nem, tehát nem tudhatjuk, kinek van igaza. Azt viszont nem értem, ha nincs is kint a szomszéd, akkor miért probléma neki. Nálunk 2 házzal arrébb lakik 2 gyerek, akik folyamatosan artikulátlanul üvöltenek ha ki nt vannak, egymást nyúzzák, ez a játék nekik. Ezt viszont én is rohadtul unom, mégsem szóltam be, nappal van, az ő kertjük. Élni és élni hagyni.
2016. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Nincs az a szomszéd, akinek a kedvéért bent tartanám a kertért, rohangálásért, szabad levegőért megvesző gyermekeimet a házban. Hol hangosabbak, hol halkabbak. De nem akarok folyton Rájuk pirítani valamiért, amit el sem követtek. Nem rosszalkodnak, csak gyerekek, akik napközben sikítozva-hangosan gurgulázva fogócskáznak a saját kertünkben. A szomszéd tehet egy szívességet!
2016. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

sajna itt nagyon közel vannak a házak egymáshoz...de hátúlról jövősen szólogat be, szemembe soha nem mert...csak "jaja nem vettük észre h kint ülsz" és hangosan kibeszélnek minket...

ők is hangoskodnak mert állandóan kocsit szerelnek az udvaron...persze az nem hangos....

gyerekekre rossz érzés olyankor is állandóan rászólni mikor csak kergetőznek, nevetgélnek, örülve játszanak...

próbáltam nézni őket, de a mai hátúlról jövős kibeszélés betett h kb én milyen szar anya vagyok mert kint vígan játszanak a gyerekek...

amúgy elég keveset ordibálnak kint, mivel mostanáabn ezek miatt állandóan játszóra jártunk ...hát nem fogunk..

2016. jún. 29. 15:48
 9/14 acelsziv ***** válasza:
40%
Ne feledd, hogy ha a szomszédodnak problémája van veletek az még mindig csak az ő problémája. Nehogy már a saját portádon az ő ökörségéhez igazodj.
2016. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom, akik szerint a saját kertjében mindenkinek joga van azt csinálni amit akar, azok akkor se szólnak ha a szomszéd a gyerek délutáni alvásidejében nyír füvet vagy bömbölteti a zenét igaz?
2016. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!