Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki szülés...

Van köztetek olyan aki szülés elött és után teljesen megváltozott?

Figyelt kérdés
Pàrom mondja hogy megvàltoztam mint stilus mint emberileg azt mondta van jo es rossz is benne:/
2016. júl. 1. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is megváltoztam! Van ami maradt de van ami nem! Valahol mindenki változik szerintem!!
2016. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erről már én is beszéltem pár emberrel.

Amit én is észreveszek magamon az, hogy lassítottam, kicsit fisszafogotabb lettem (elég káromkodós, odaszólós voltam:)).

Ezen kívül nem igazán változtam, inkább úgymondanám, hogy lett egy új oldalam, az anyai.

Cserébe a párom minden szempontból más, mint volt...

2016. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki változik valamennyire egy baba mellett :)


De... Van egy ismerősünk aki olyan szinten megváltozott h az csoda...

27èves. Eddig laza csaj volt.. Mióta szült úgy öltözködik,beszèl,viselkedik mint egy asszony.

Bő szoknyákba jár, tiritarka mintásba, olyan mint egy otthonka. Sokszor meg se fèsülködik, úgy nèz ki mint aki egèsz nap az ágyból pattant ki.

Nem hord melltartót, vendègsègbe is a bimbóit kell nèzni. Nem húzza ki magát, púpos lett, tenyleg slampodan járkál mint egy nènike. Mindenbe beleokoskodik, beleszól olyan tapasztalatai vannak mint akinek 20gyereke van.

Holott 5hónap van a gyerekeink között. Az övère állandoan a mamák vigyáznak. Lenne ideje kicsit magával is törődni..nálunk nincsenek a közelbe mamák mègse nèzek így ki

2016. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Slamposan . bocsanat.



Jaaaa ès mindig úgy viselkedik mintha most szült volna 2napja


Telefonon (!!) felhívja az udvaron lèvő párját hogy menjen be a szobába vigyen neki vizet az ágyába mert lefeküdt aludni de szomjas...najólvanám...

2016. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!