Miért ilyen nyugtalan?

Figyelt kérdés

4 hónapos Babàm 3 napja egész nap nyűgös, ami ordításba megy àt. Evés utàn egy darabig elvan vagy egyedül, vagy együtt jàtszunk. Kb. 30 perc eltelik és kezdi. Semmivel nem lehet megnyugtatni, az egy darabig jó, ha felveszem, de nem tart sokàig az sem.

Eddig nem volt semmi gond, csak akkor sírt, ha éhes volt. Most az altatàs is katasztrófa. Úgy alszik el, ha megetetem.

Érdekes, éjszaka alszik rendesen, este 9-től reggel6-ig, közben 1x kel.

Nàlatok volt ilyen? Mi lehet a baj?


2016. júl. 1. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinalja. O eberen maradna, mert a vilag erdekes, de azert nagyon faradt is. Melege is van. Kaja kozben folyton elalszik, ezt eddig sose csinalta.


Nem tudod azonnal kivinni setalni egy ilyen sirorohamnal? Mi mindig azt szoktuk, ott elalszik es kesz.

2016. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ki tudom vinni, el is alszik, viszont mikor felébred, megetetem, mert idő van és kéri, jóllakik, majd folytatja tovàbb.

Nem szaladozhatok 3 órànként sétàlni, ràadàsul nem kéne ezt megszoknia. 3 nappal ezelőttig ez nem volt probléma.

Még a fogàra tippelek. Most elaludt, ha felébred, megyünk a gyógyszertárba és kérek vmilyen hűsítő gélt vagy fàjdalomcsillapítót, vagy még nem tudom. Ha ez sem vàlik be, lövésem sincs ... megyek vilàggá.

2016. júl. 1. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám csak fogzáskor csinálja ezt vagy amikor a hasa fáj és éppen egy rosszabb nap van ilyen téren de ő 2 hetes és 7,5 hónapos kora között hasfájós volt. Már most ha valamitől fáj is neki nem egész napos. Pedig maradt már éhes, voltak túlfáradt időszakok, mozgásfejlődésben is rendesen benne van, de minden baba más, ezek kozul bármelyik lehet ok.
2016. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!