Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem :-)! 3...

Pozitívat teszteltem :-)! 3 napra rá rózsaszínes folyást tapasztalok, de csak kis mennyiségben. Nagyon megijedtem és nyugtalan vagyok, bár nem görcsölök és a tünet sem erősödött. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 18:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos.
2016. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Voltál már dokinál aki megállapította a terhességet? Ha nem, meg amúgy is, ezt mindenképp mond neki, lehet kapsz valami vitamint pluszban vagy valamit.
2016. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Nem lett jó vége. De kaptam progeszteronpótlást (azt már simán adnak, ha pozitív a teszt), az segítHET. Szóval mindenképp menj dokihoz.
2016. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy 6 hét előtt ne menjek várjak, mert csak akkor látna úgyis valamit, hiába van pozitív tesztem lehet meg fog jönni. Nem nyugodtam meg hisz szerinte túl korán teszteltem. A nem várt napján csináltam. Lehet megvárom mi lesz holap és elmegyek máshoz. Úgy örültem pedig vagyis örülök de félek mert októberben volt egy méhenkívülim ès nagyon megviselt.
2016. febr. 21. 19:00
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem várt napján pozitív teszt - 4 hetes terhesség. Valóban a 6 héttől látja a doki rendesen. Menj másik orvoshoz, mert azért ne e miatt menjen el a picit.
2016. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Azonnal válts orvost. Ha pozitív a teszted, terhes vagy és pont. Nekem korábbi vetélésem miatt mondta a dokim, hogy a pozitív teszttől AZONNAL kezdjek progeszteront szedni, és mikor egyetlen csepp vérzésem volt, foglalkozott vele érdemben, akkor is, ha UH-n még semmi nem látszott. Már rég progit kéne szedned!
2016. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

6 het elott csak akkot nem kell menni ha minden rendben van.

Igazabol 8-10 het elott nem kell menni, KIVEVE ha verzes van.

Akkor azonnal.

2016. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kétféle hozzáállás van: van, aki rohan az orvoshoz progeszteronpótlásért, nehogy elmenjen a baba. Van, aki szerint meg ha nem marad meg magától, akkor nem is lenne egészséges. Az orvosok is kb így állnak hozzá. A tiéd nyilván az utóbbit vallja.
2016. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Én is úgy gondolom, hogy az orvos ezen az állásponton lehet. A rózsaszíneezés óta kb. 6 óra telt el, az óta szárazság van. Mégis úgy gondolom ha holnap vagy azután visszatér azonnal megyek. Csak ne félnék ennyire.
2016. febr. 21. 19:27
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem az orvostól, hanem, hogy baj lesz a picimmel.
2016. febr. 21. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!