Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túlsúlyos kismamák? Vagy akik...

Túlsúlyos kismamák? Vagy akik fogytak a baba miatt?

Figyelt kérdés

20 kg kéne fogynom mielőtt teherbe esnék. Hogy kezdjek neki? 6 hónap elég erre?


Terhesség alatt hogy tudok majd odafigyelni, hogy ne hozzák túl sokat?


2016. júl. 1. 15:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*hizzak
2016. júl. 1. 15:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy, hogy 20-at kéne fogyj? Mert amúgys szeretnek az orvosok ezzel riogatni, de igazából szeirntem nagyon ritka, hogy a túlsúly miatt lenne bármi komplikáció. Én túlsúllyal estem teherbe, 10 kilót híztam, 13 ment le szülés után, szóval nem híztam semmit terhesség alatt, még fogytam. Végig fitt voltam, sokat sétáltam, nem fájt semmim, nem volt vérnyomásom, semmi komolikáció nem volt. Általában, aki túlsúllyal esik teherbe nem szokott sokat hízni.
2016. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én várandós vagyok és van rajtam sajnos. 160g szénhidrát diétát csinálom ez a legjobb. Olvass utána. Nem megterhelő és mellette mehet a mozgás. Nálam az utóbi jócskán megvan 22hós fiam mellett.
2016. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
157 cm és 83 kg... legalább 65 szeretnék lenni
2016. júl. 1. 15:31
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Pl nem eszel álandóan. Ha gyakran érzed magad éhesnek,akkor legyen önuralmad.

Fogyni 20kilót talán 6hónap alatt tudsz kitartó edzéssel és diétával. Lehet tovább tart majd. Ha tartós fogyást szeretnél nem biztos h elég ennyi idő.

Terhesség alatt is lehet mozogni. Sok séta,kismamatorna pl.

2016. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Spec en "fogytam" a terhessegeim alatt

Vagyis alig 3-5kg hiztam osszesen

Igaz barhogy ettem mozogtam szpotatas altt visszajott :-(

2016. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én egy vetélés utàn hìztam 70ről 84re,és ìgy lettem terhes. 92vel mentem szülni,szülés utàn voltam 80. Fél év múlva 50. Borzasztó testképzavarom volt.


Màsodikkal 70 körül kezdtem 82vel szültem. Most olyan 65 körül vagyok. És ugyanolyan magas(?!) mint,Te.


Mozogj sokat,zöldség,gyümölcs, hús meg teljes.

2016. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én fogytam a terhesség végére, -8 kg-val voltam kevesebb a kiindulo sulyomhoz képest, -17 kg-val voltam konnyebb szulést kovetoen.


nem csináltam kulonosebben semmit, mondjuk én elotte és terhesség alatt is folyamatosan jártam edzoterembe.

2016. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy a fiam 4 kg-val szuletett.
2016. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Második terhességem elött nagyon sokat fogytam és jóval több jött fel,mint az első terhesség alatt,amikor husosabb voltam. Most a 3.babánkat várom ismét husosabban,21hetes vagyok,eddig 2kg-ot híztam.

Ha fogyni is szeretnél sztem mindenképpen az egészséges utat válaszd,ami ugye tudjuk,h nem 1-2 hónap...

2016. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!