Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a babonákban?...

Mennyire hisztek a babonákban? A párom nagyanyja rendesen levisitotta majdnem a fejem h tükör elött volt a lányom 9 hónapos. Állítólag nem fog beszélni! Hát nem úgy néz ki mint aki nem akar beszélni. Vélemény?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezne olyan gyerek, aki nem nézett egyszer sem tükörbe 1 éves koráig? Szerintem hülyeség ez a babona.
2010. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjjj jajjjjjj jajjjjjj........

Ekkora ökörséget!! S miért nem fog beszélni? Mert látja magát? Vagy miért? Ne foglalkozz ilyenekkel!

2010. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
állítólag mert néma néz vissza rá.A párom 4 éves volt mikor elöször megszólalt.És akkor is csak akkor amikor a nagyapja meghalt.Az elsö mondata h meghalta a papa.Ö szerinte azért nem beszélt addig mert tükörbe nézett .Szerintem is hülyeség de neki nem lehet elmagyarázni.80 éves de úgy fel tud húzni.Terhesen muszáj volt velük laknunk és nem engedte h megnézzem mekkora a hasam mert rácsavarodik a köldökzsinór a gyerek hasára és nem nézhettem meg a kiscicákat (amik akkor születtek) mert megcsodálom és olyan lesz a gyerek....Idegesítö 1 idö után....még jó h most már 330 km van köztünk.
2010. ápr. 14. 17:35
 4/11 A kérdező kommentje:
már mint centivel nem mérhettem le a pocakom.
2010. ápr. 14. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ajjaj! Jót mosolyogtam ezeken a babonákon!
2010. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg azért nem beszélt, mert keveset foglalkozott vele a mama. Talán ha a babonák helyett mondokázott volna, meg énekelt volna, beszélgetett volna a gyerekkel, hamarabb megszólalt volna.

De ha babona, nekem kicsi korától fogva nézegette magát a tükörben és másfél évesen mondatokban szinte hibátlan nyelvtannal beszélt, pedig fiú.

Úgyhogy nálunk meg fordítva sült el? A "néma" látványa beszédmenést indított el nála?

2010. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És ne is puszild meg a babád talpát, mert nem tanul meg járni :) :)
2010. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 6 hónapos mult, nagyon szeret a tükörbe nézni. Nem úgy néz ki, hogy nem fog beszélni, mert egész nap gagyog.
2010. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na akkor a kedves mamának elmesélheted, hogy az én 10 hónapos lányom élvezettel gagyarászik a saját tükörképének. (van egy világítós kis zenélős játéktükör a járókára felszerelve) :D Rosszul lesz.

Ja meg ha meglátja magát a nagy öltözőtükörben vigyorog és mondja, hogy tete baba :D :D :D és még pápázik is neki.

2010. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem semmi babonák, titpikus idős nénike babonák :) Aranyosak, bár elhiszem hogy idegesít Téged, nyugodtan mondd meg neki hogy a babona olyan ám hogy csak azt üldözi aki hisz bennük és Te nem hiszel :)
2010. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!