Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha beigazolódik hogy genetikai...

Ha beigazolódik hogy genetikai betegségem van akkor elkötik ingyen a petevezetékem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2016. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Miért kötnék el ingyen? Még pénzért se, ha nincs három gyereked és nem vagy még 35. Max akkor, ha az életedet veszélyeztetné egy terhesség.
2016. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló:40 év vagy 3 gyerek.Én tavaly köttettem el magam,mindkét kritériumnak megfeleltem.Az összeg 108000 ft volt,a Szt. István kórházban(az összeg kórházanként változó)
2016. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van 3 gyerekem .Csak nekem az nagyon drága.Ráadásul valószínűleg egy súlyos betegséget hordozok .....(folyamatban van a vizsgálat)
2016. júl. 4. 17:58
 5/6 A kérdező kommentje:
egyébként 38 vagyok.
2016. júl. 4. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok.Kérdezd meg a nőgyógyászodat,hátha Ő pontosabb infót tud Neked adni.Sajnos szerintem se ingyenes,mivel a terhesség nem veszélyezteti az életedet(ez már bebizonyosodott a 3 terhességed okán).Szerintem is nagyon gusztustalan,hogy mondjuk 3 meglévő gyerek,vagy 40 éves kor megléte esetén sincs ingyen,sőt!Semmiféle OEP támogatás nincs rajta!A kórházak saját szorzóval dolgoznak,ezért különböző az ár.Van egy fix alap,azt hiszem az 40 valahány ezer,és arra jön rá a kórház saját tarifája.
2016. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!