Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vélekedtek erről?

Hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Hogy vélekedtek a terhesség alatti szolizásról?

Van köztetek olyan, aki szolizott terhesen?



2016. jan. 26. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, eszembe nem jutna. Nem szeretném megfőzni a gyerekem.
2016. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, a barátnőm máshogy gondolja.
2016. jan. 26. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten mondta az orvos, hogy ne. Keress ra a neten, valami komolyabb oldalon, es kuldd el a cikket neki, hatha hat ra :)
2016. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én tuti félnék befeküdni. Voltam már, de alig bírtam, annyira forró volt :D

Ez a lány, ott dolgozókat kérdezett, és azt mondták, hogy 7 hónapos terhes korig nyugodtan lehet menni :D

2016. jan. 26. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat, inkabb orvost kerdezzen, egy orvos talan jobban ert hozza, meg nem is akarja novelni a szoli bizniszt :D nem hinnem, hogy azok a sugarak jok lennenek neki :(
2016. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szolárium tilos, a finn szaunát rövid ideig lehet használni, de csakis a finnt. Bár erről is van, aki azt mondja nem, de a finneknél ez tapasztalat. De csak rövid ideig, pár percig, aztán zuhany.:)
2016. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van olyan szoli is, aminek megoldott a hűtése. Én első terhesség alatt jàrtam, heti kb. 6 percet. Aztàn egy darabig szoptatàs alatt is, utàna màr időhiàny és érdektelenség miatt nem. Nekem nem szólt senki, hogy ne menjek, a dokim sem emlìtette soha, pedig tudta hogy jàrok. A gyerek él és virul, a terhesség problémamentes volt.


15-20 percekre mondjuk én sem feküdtem volna be.

2016. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem sem mondta a doki, hogy ne.

A szaunára azt mondta, hogy nyugodtan..

2016. jan. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!